Hledáme lidem práci Manpower

Координатор в производството с български език

Lokalita Veverská Bítýška
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Не си доволен от настоящата си работа? Владееш чешки и български език и смяташ, че финансовото ти възнаграждение не съответства на твоята твоите качества и способности? В такъв случай е време за промяна!

Ние сме Manpower – агенция за подбор на персонал. Ние сме номер едно на чешкия пазар на труда в намирането на работа. Имаме много доволни клиенти, знаем от какво се нуждаят и сме способни да им предоставим необходимата грижа и внимание.

Popis pozice:

Каква работа те очаква?

Като координатор ще трябва да бъдеш партия с твоите колеги – ще им помагаш с постъпването на работа, ще следиш за тяхното присъствие, но и ще им съдействаш, когато срещнат някакъв проблем.

Profil kandidáta:

Вършим работата си на 100%, очакваме същото и от теб!

Владееш чешки и български език, имаш шофьорска книжка и не ти пречи да работиш на смени? Изпрати ни своята биография! Време е да преоткриеш своите възможности и да получиш по-добра работа.

Nabízíme:

Тази възможност ти предлага стабилна работа на трудов договор, в която ще затвърдиш езиковите си познания и лидерските си умения. Мотивираме нашите служители и финансово. Знаем, че доволният служител = добър служител.

  • Vyškov
  • LASERCORE s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
  • Šumperk
  • Nguyen-Duong s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Klatovy
  • Mlékárna Klatovy, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. června
  • Česká Třebová
  • Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • od 22 000 Kč
  • Přerov
  • PSP Pohony a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Krč, Praha
  • Akademie řemesel Praha - Střední škola…
  • 26 020 – 33 930 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.