Volné místo ve firmě SIMIX GROUP s.r.o.

Pracovník v kovovýrobě v Německu (M/Ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo
Firma SIMIX GROUP s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Těžba, hutnictví a slévárenství, Zámečník / Zámečnice, Hutník / Hutnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 3.500 – 4.500 €
Kontakt Náborové Centrum, zobrazit tel. číslo

O nás

SIMIX GROUP s.r.o.

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Pro společnost zaměřující se výrobu vysoce kvalitní oceli, hledáme pro posílení týmu ve výrobní oblasti zaměstnance na plný úvazek v Drážďanech.

Požadujeme

  • Řemeslnou zdatnost, samostatné rozhodování a spolehlivost
  • Zkušenosti v oblasti válcování či tvarování oceli výhodou
  • Průkaz řidiče VZV, jeřábnický průkaz, paličský průkaz výhodou
  • Ochotu pracovat na směny (ve 4-směnném systému)

NUTNÁ ZÁKLADNÍ KOMUNIKATIVNÍ NĚMČINA!

Nabídka

  • Intenzivní zapracováním nováčky zaučíme
  • Stálá pozice v německé firmě, práce na plný úvazek
  • Zajímavá a různorodá práce, týmové prostředí
  • Další atraktivní benefity

Pracovní náplň

  • Odběr vzorků válcovaného materiálu, kontrola kvality
  • Třídění a přeprava zpracovávaného kovového materiálu
  • Kontrola, vážení a označování všech finálních svazků vyrobených v souladu s předpisy jakosti
  • Optická kontrola drátěných svazků
  • Podpora při seřizování linky a válcovacího zařízení
  • Manipulace materiálu pomocí VZV či jeřábu
  • Dodržování platných předpisů k zajištění bezpečnosti práce, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Podpoříme Vás ve všech administrativních záležitostech, jako je například registrace u zdravotní pojišťovny, žádost o daňové identifikační číslo apod.

Pomůžeme Vám s hledáním bydlení.

Doprovodíme Vás na osobní pohovor a po celou dobu zkušební lhůty s Vámi zůstáváme v kontaktu.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

administrativní AJ benefit benefity bezpečnost daň den dění dodržování hledám HR IT kvality Most nabídka nová plat podpora pohovor pojišťovny pozice práce pracovní pracovník prostředí příklad registrace řízení směny SOU společnost třídění úvazek v Německu vzor zdraví zdravotní zkušenosti žádost daňové kontakt kontrola kov kvalitní lhůty linky materiál na pracovišti náplň německé oblast oblasti ochrany osobní pomoc PR pracovní náplň předpis řidič systém tým výrobní zkušební zkušenost životní