Práce: PROJECT MANAGER, stavebnictví, Německo

lokalita: České Budějovice zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme zkušeného projektového manažera pro Německý trh – stavebnictví, výroba ocelových konstrukcí.

Vaším úkolem bude:

  • řízení projektů (cca 90% času v zahraničí – převážně Německo)
  • příprava a kontrola projektové dokumentace
  • komunikace se zákazníky, s investory
  • zajištění správnosti a efektivnosti projektu ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti (logistika, nákup, finance, výroba)

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenosti s projektovým managementem
  • NJ na velmi dobré úrovni, AJ středně pokročilá znalost
  • dobré komunikační schopnosti
  • efektivní časový management

BENEFITY:

  • profesní perspektivu v zázemí silné – mezinárodní firmy
  • motivující platové ohodnocení
  • systém firemních benefitů
  • možnost profesního vzdělávání
  • termín nástupu dle dohody

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Kovářová Hana

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist