Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Elektromechanik - i pro absolventy, Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Máte zkušenosti v oboru elektromechaniky nebo jste absolvent technického oboru a chcete je získat? Aktuálně obsazujeme pozici v české technologické společnosti.

Náplň práce:

  • výroba, kompletace a testování elektronických zařízení a výrobků
  • upgrade, diagnostika a opravy
  • občasné montážní a servisní výjezdy

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v technické oboru (vyučení, SŠ)
  • manuální zručnost
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyhláška 50 výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr v české firmě
  • zaměstnání přímo do KMENE společnosti - stabilita
  • možnost profesního rozvoje
  • přátelské pracovní prostředí
  • výkon práce Brno – Slatina

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 15. dubna
  • Zlín
  • MPS sorting s.r.o.
  • 50 000 – 150 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 29. srpna
  • Liberec
  • ANEGG s.r.o.
  • 22 500 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Chodov, Praha
  • K.O. Poradenství, s.r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 1. srpna
  • Břeclav
  • DELIKANA, s.r.o.
  • 22 500 – 25 500 Kč
  • Vlašim
  • ASTRO, spol. s r.o.
  • od 24 000 Kč

HANYA corporation s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., ManpowerGroup s.r.o., Quantcom, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., PTF financial s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Energetik / Energetička, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka v energetice, Technik / technička v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

absolvent Bor Brno elektro elektromechanik hlavní IT možnost náplň práce práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí prostředí rozvoj řízení společnost společnosti výjezd výjezdy výkon výroba vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost Zruč české náplň obor opravy PC poměr PR profesní přátelské řidič servis technické technolog test výkon práce vyučení zkušenost