Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zajímavá práce ve výrobě- až 33.800/m+13. a 14. plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 33.800 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Přímo do kmenového stavu zaměstnanců významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup dle dohody. Náplň práce (souhrn, všechny provozy): - Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí - Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů - Kompletování polotovarů na konfekčním stroji - Lisování pneumatik - Kontrola kvality a dokončení pneumatiky Místo výkonu práce: OTROKOVICE Nabízíme: - nadstandardní mzdu 28.000 - 33.800 Kč/měsíc (dle provozu a dosaženého vzdělání) - 13. a 14. plat k výše uvedené mzdě navíc - zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu - 5 týdnů dovolené - zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny) - penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření 1200 Kč/měsíc - pracovní volno za senioritu (dny dovolené navíc po více jak 5, 10 a 20 letech ve firmě) - příspěvky na volnočasové aktivity - flexi pass 1.000 Kč - slevy na pneumatiky až 60 % - - bezúročné půjčky - příspěvky na dětskou rekreaci - odměny za pracovní a životní výročí - možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.) - exkurzi v podniku před nástupem Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, spolehlivost - ochotu práce ve směnném provozu

  • Hluk
  • Comac jobs s.r.o.
  • 26 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
včerejší

EVPÚ Defence a.s., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, INDEX NOSLUŠ s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Amikov job, s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., DF Partner s. r. o., Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Project Controls, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Hluk, Napajedla, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Otrokovice, Bzenec, Strážnice, Luhačovice, Vlkoš, okres Hodonín, Zlín, Kyjov, okres Hodonín, Brankovice, Kroměříž, Hulín, Fryšták

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ auto automobil den EU hledám HR ISO IT kurz kvality měsíc místo mobil možnost nabídka náplň práce NDA nové odměny Otrokovice penzijní připojištění plat podnik pojištění pozice práce pracovní pracovní volno pracovník připojištění řízení SOU společnost společnosti spoření stravování volno výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnání zdravotní zdravotní stav agent dar díl dny dohody dovolené kontrola kov místo výkonu práce náplň navíc obsluha penzijní PR průmysl příspěvky půjčky rok standard stav stroj výrobní výše životní