Bezpečnostní pracovník/ce (vhodné i pro OZP)

Vsetín
85 – 95 Kč / hod
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Základní
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 10. 1. 2019

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE (VHODNÉ I PRO OZP)
Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Supermarket Albert.
Požadujeme: chuť pracovat. Trestní bezúhonnost.
Náplní práce bude: chránit majetek klienta. Pracovat s kamerami. Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje. Komunikovat s návštěvníky i se zaměstnanci, jednoduchá administrativa. Komunikace s Policií ČR.
Nabízíme: Dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP (plný nebo zkrácený), kompletní uniformu a příspěvek na obuv, možnost profesního i platového růstu, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace, možnost zajištění ubytovny.
První kontakt: telefonicky: zobrazit tel. číslo , e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář
ov. 8.1.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Město Nový Jičín | Město Nový Jičín | Nový Jičín Nový Jičín
  • 33 280 – 49 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Zlín Zlín
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. srpna
Rehabilitace AXON KV s.r.o. | Rehabilitace AXON KV s.r.o. | Zlín, centrum Zlín, centrum
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Zlín Zlín
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. srpna
Rehabilitace AXON KV s.r.o. | Rehabilitace AXON KV s.r.o. | Zlín, centrum Zlín, centrum
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. srpna
SCHOTT Termofrost s.r.o. | SCHOTT Termofrost s.r.o. | Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí Krásno nad Bečvou, Valašské…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • 30 000 – 33 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. srpna
HB group s.r.o. | HB group s.r.o. | Nový Jičín Nový Jičín
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 28. srpna
SH Job Partners s.r.o. | SH Job Partners s.r.o. | Vsetín Vsetín
  • 53 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
MAXIS a.s. | MAXIS a.s. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 37 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
SECURITY CONTROL, spol. s r. o. | SECURITY CONTROL, spol. s r.… | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
SEVAS, spol. s r.o. | SEVAS, spol. s r.o. | Brno Brno
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
DDN lešení s.r.o. | DDN lešení s.r.o. | Michle, Praha Michle, Praha
  • 16 280 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
Technické sítě Brno, akciová společnost | Technické sítě Brno, akciová… | Brno Brno
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
iWork Czech s.r.o. | iWork Czech s.r.o. | Rakovník Rakovník
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
Banar, s.r.o. | Banar, s.r.o. | Kobylnice, Brno-venkov Kobylnice, Brno-venkov
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
peform Chomutov s.r.o. | peform Chomutov s.r.o. | Chomutov Chomutov
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí | Úřad pro dohled nad… | Brno Brno
  • 18 230 – 27 420 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
TVD-Technická výroba, a.s. | TVD-Technická výroba, a.s. | Rokytnice, Zlín Rokytnice, Zlín
  • od 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. června
SPEKTRA - IS s.r.o. | SPEKTRA - IS s.r.o. | Olšany, Šumperk Olšany, Šumperk
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
21 Consult Group s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Město Nový Jičín, Jobs Contact Personal, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Comac jobs s.r.o., Česká pošta, s.p., TRIMILL, a.s., ManpowerGroup s.r.o., MIONET s.r.o., Manuvia Job s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Rehabilitace AXON KV s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CALPRA s.r.o., ALMECO Skyba, s.r.o., SCHOTT Termofrost s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Správa železnic, státní organizace, Věra Pietrasová, 100% REWORK s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Kovárna VIVA a.s., HB group s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Diakonie Českobratrské církve evangelické, Lead - Project Advices s.r.o., ARAMARK, s.r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., KOMA MODULAR s.r.o., MAXIS a.s., Beskydské uzeniny, a.s., PROROZVOZ s.r.o., kalkulator.cz, s.r.o., Orienta Czech s.r.o., IPG Plasty s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Copywriter, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Referent / Referentka, Pokladní, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Sklář / Sklářka, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Zlín, Hranice, okres Přerov, Slavičín, Vsetín, Zlín, centrum, Hrobice, okres Zlín, Frenštát pod Radhoštěm, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Celá ČR, Neubuz, Dolní Bečva, Vizovice, Karolinka

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

bezpečnost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT