Projektant nábytku s Cabinet Vision

Lokalita Písek
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro českou společnost, zabývající se kompletní realizací interiérů, hledáme projektanta nábytku - obývacích pokojů, ložnic, koupelen, ale i komerčních a kancelářských prostor.

Samostatná práce v programu Cabinet Vision.

Místo výkonu práce v Písku s možností home office.

Popis pozice:

- projektování nábytku,

- příprava výkresů pro výrobu,

- komunikace s výrobou,

- ovládání programu Cabinet Vision.

Profil kandidáta:

- ovládání programu Cabinet Vision podmínkou,

- okrajová orientace v oblasti truhlářství,

- řidičský průkaz,

- zkušenosti s obsluhou CNC výhodou.

Nabízíme:

- samostatnou práci,

- pružnou pracovní dobu,

- mzdu od 40 000 Kč/měsíc - dle zkušeností,

- 2 sick days ročně,

- stravné 40 Kč/den,

- příspěvek na důchodové pojištění,

- kancelář v Písku s možností home office.

Pokud Vás pozice zaujala, prosím o zaslání životopisu.