Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Pracovník obrábění (CNC) Brno - až 40 000 Kč, Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vyškov
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obsluha strojů, Obráběč / Obráběčka, Obsluha strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, zabývající se velkosériovou výrobou drobných částí vstřikovačů a brzdových systémů do automobilového průmyslu, hledáme agenturní pracovníky.

Náplň práce:

  • Seřízení, obsluha a údržba stroje.
  • Vizuální kontrola dílů.
  • Měření dílů.

Co od Vás očekáváme:

  • Čtení jednoduché výkresové dokumentace.
  • Základní znalost PC.
  • Práce v třísměnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na HPP.
  • Týdenní výplata záloh.
  • Stravenky.
  • Sick days (2 dny placeného volna navíc).
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Mzda 30 – 40 000 Kč/měsíc.
  • Dotovaní ubytování.

  • Slavkov u Brna
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brankovice
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Heršpice
  • HB pack s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 25. dubna
  • Prostějov
  • ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Zdounky
  • G 3 s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Držovice
  • Trenkwalder a.s.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 27. dubna

GLOBAL RECYCLING a.s., EK-INDUSTRY, s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., HB pack s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KFC, 2 MAX, s.r.o., Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., SV servisní, s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Pekařství M a M, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., G 3 s.r.o., Trenkwalder a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ISAN Radiátory s.r.o., BLANESTA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TRIDO, s.r.o., JMKovo-BK s.r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., MALDREV s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Klenovice na Hané, Adamov, okres Blansko, Brno, Vyškov, Rousínov, Slavkov u Brna, Brankovice, Heršpice, Tvarožná, Jiříkovice, Mostkovice, Prostějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Zdounky, Držovice, Tovačov, Blansko, Kroměříž

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ auto automobil Brno den dokumentace hledám měření měsíc mezinárodní mobil mzda náplň práce plat práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí řízení sick day společnost stravenky týden ubytování výplata znalost agent díl dny dokument kontrola kov náplň národní navíc obsluha PC placené PR průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí stroj systém údržba vizuál vizuální volna