Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář forem lisů

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do výrobního závodu v Plzni hledáme zkušeného údržbáře forem výrobní stroje, kterému nevadí pracovat ve směnném provozu.

Popis pozice:

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Údržba a opravy forem pro lisování plechových a plastových dílů
  • Vedení dokumentace o údržbě
  • Aktivní účast na zlepšování problémů na výrobních strojích
  • Práce v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny)

Profil kandidáta:

  • Vzdělání strojního zaměření
  • Zkušenosti s údržováním forem pro výrobní stroje
  • Zkušenosti se svařováním, obráběním a broušením jsou velmi vítány
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Mzda 35.000 – 38.000Kč
  • Možnost svozové dopravy
  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době
  • 13.mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář nebo zavolej na telefonní číslo zobrazit tel. číslo .

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Mladá Boleslav
  • Lucie Beyerová
  • 25 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 9. dubna
  • Moravská Třebová
  • Údržbář forem
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Lovosice
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Helena Cábová
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 21. dubna

D.S.D. PRAKTIK s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Obchodní asistent / asistentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Dýšina, Líně

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Bor den doba dokumentace e-mail flexibilní hledám ISO IT kandidát kurz kurzy měření místo možnost mzda mzdy nabídka nábor náplň práce nové pojištění pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek růst směny SOU společnost společnosti stabilní stravování svařování telefon vedení vzdělání zkušenosti životní pojištění životopis díl dokument dovolené jazyk kov náborový náplň národní opravy penzijní PR problém profesní profi stroj výrobní závod zkušební zkušenost životní