Hledáme lidem práci Manpower

Hluboká nad Vltavou - Dělník - HPP do kmene

Lokalita Hluboká nad Vltavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do rodinné firmy s dlouholetou tradicí - rybářství Hluboká nad Vltavou hledáme kolegu, který nám pomůže s pomocnými prácemi v terénu a na sádkách.

Popis pozice:

* Jednoduchá manuální práce

* Pomocné práce

* Údržba

Profil kandidáta:

* Minimálně vyučení

* Zodpovědnost a spolehlivost v docházce

* Výhodou řidičský průkaz B nebo C

Nabízíme:

* 1 směna

* 19 000 Kč hrubého

* 5 týdnů dovolené

* Stravenky 100 Kč

* 13. a 14. plat

* Penzijní připojištění

* Rodinná firma bez norem

Zedník

Nutně vás hledají
  • Vimperk
  • HŠBETON s.r.o.
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 15. dubna
  • Homole
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 31 500 – 44 500 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Praha
  • Vallis Aurea s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Desná, Jablonec nad Nisou
  • AMANTIS CZ s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Bystré, Svitavy
  • AGRO VYSOČINA BYSTRÉ akciová společnost
  • od 18 500 Kč
  • Třeboň
  • Ardea insignis s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • Corporate parity s.r.o. v likvidaci
  • od 25 000 Kč

HŠBETON s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Manuvia Job s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Česká pošta, s.p., MK správní společnost s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LMZ CORPORATION s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., Jaroslav Dvořák, JOB LEADER EUROPE s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., DE WAARDE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Vimperk, České Budějovice, Litvínovice, Homole, Týn nad Vltavou, Třeboň, Bechyně, Sudoměřice u Bechyně, Trhové Sviny, Český Krumlov, Soběslav, Písek, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Nové Hrady, okres České Budějovice, Tábor, Strakonice

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

dělník firma hledám Hluboká Hluboká nad Vltavou HR kandidát nad Vltavou náplň práce odpovědnost penzijní připojištění plat pojištění pozice práce připojištění stravenky dovolené firmy náplň penzijní pomoc PR profi řidič směna vyučení