Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor skladu/balírny - Havířov 25.000 - 28.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro společnost, která je vedoucí evropský výrobce a dodavatel jednorázových zdravotních pomůcek, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu v Havířově.

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu (ne agentura) a to na pozice operátora skladu /operátorky skladu.

Pohovor je formou osobního setkání, žádné zkušební testy.

Ukážeme Vám, jak by vypadala Vaše práce a na krátkém pohovoru se pobavíme o možnosti nástupu.

V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho životopisu či informací: věk, vzdělání a dosavadní praxe na nás email. Rádi Vám zavoláme a pobavíme se co a jak dále.

Nejedná se o práci před agenturu práce.
Práce je na hlavní pracovní poměr.
Hledáme ženy i muže.

Náplň práce:

  • vyskladnění materiálu z kamionu a následný příjem materiálu do skladu
  • vychystávání materiálů dle požadavků výroby pro výrobu
  • práce se čtečkou, řízení VZV, NZV a VNA

Co od Vás očekáváme:

  • práce v nepřetržitém provoze (12 h. směny)
  • fyzická zdatnost kandidáta (nejedná se o úplně těžkou práci)
  • zkušenost s prací ve skladu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpění: 25.000 Kč – 28.000 Kč/měsíc
  • Skládá se ze mzdy: hrubá mzda 22.380 Kč, práce v noci a o víkednu 1300 Kč, příplatek za nepřetržitý provoz 2000 Kč, 10% bonus ze základní mzdy: 2.600 Kč

Ostatní bonusy platné pro všechny zaměstnance:

  • od prvního měsíce nástupu – docházkový bonus – 500 Kč, po 3 měsících se zvedá na 1.000 Kč (vypláceno formou kafeterie)
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce 1/4 výše Vaší základní mzdy
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění (po roce odpracované ve firmě)
  • multisport karta, nápoje na pracovišti atd.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Herní zóna Herní zóna
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 35 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
Nutně vás hledají

Obrábeč Kovů

  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Karviná
  • Lázně Darkov, a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
včerejší
  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Lipník nad Bečvou
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 23 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Technické služby Havířov a.s., DeLu WORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lázně Darkov, a.s., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Masér / Masérka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Zdravotní asistent / asistentka, Personální manažer / manažerka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Praktická sestra, Všeobecná sestra, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Nový Jičín, Bohumín, Opava, Havířov, Celá ČR, Karviná

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

agentura bonus bonusy CZK email Havířov hlavní hledám HR hrubá hrubá mzda IT kandidát měsíc možnost mzda mzdy náplň práce nepřetržitý nové operátor OZP plat pohovor pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr praxe příplatek připojištění příspěvek řízení sklad směny společnost sport stravování Vánoce vedoucí vzdělání zaslání zdravotní životopis agent dovolené karta kov materiál možnosti na pracovišti náplň osobní Ostatní penzijní poměr PR případ stav test tým výroby výše závod zkušební zkušenost životní