Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní, snadná práce v čisté výrobě, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete pracovat na třísměnný provoz a mít zajímavé finanční ohodnocení? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr a brigádu, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro muže i ženy!

  • ruční kontrola a balení výrobků
  • mytí výrobních zařízení a komponentů
  • skládání a vkládání kartonů do stroje
  • montáž, nastavování a seřizování výrobních linek

Místo výkonu práce: Opava Komárov

Nabízíme:

  • mzdu dle praxe a šikovnosti
  • třísměnný provoz
  • roční bonusy
  • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
  • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
  • v případě dobrých výsledků je možný kariérní postup
  • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvky na závodní stravování
  • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
  • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
  • motivující práci s možností profesního rozvoje
  • velmi čisté pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18 let
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Opava
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Opava
  • SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 15. dubna
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
včerejší
  • Fulnek
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Budyně nad Ohří
  • Rotor Clip s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Jeneč
  • HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. února
  • Roztoky, Praha-západ
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • od 99 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • PKS holding a.s.
  • od 21 300 Kč
  • Návojná
  • Dům sociálních služeb Návojná,…
  • od 25 000 Kč
  • Zlín
  • MOMENT, spol. s r.o.
  • 30 000 – 34 000 Kč
  • České Budějovice
  • Elektrovlny s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč

ARAKO spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Ollies dorty s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Bravantice, Fulnek, Jistebník, Studénka, Ostrava

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám hodnocení HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny ohodnocení Opava plat pod Pradědem postup práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené finanční kariérní kontrola kov lékař místo výkonu práce náplň obor poměr PR profesní případ příspěvky rámec roční rok ruční standard stav stroj systém trh volna výrobní výroby závod životní