Hledáme lidem práci Manpower

Předák Licích Strojů

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 32.000 – 37.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme kandidáta na pozici předáka licíh strojů. Pokud právě zvažujete změnu a hledáte stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti, neváhejte a zkuste to právě s námi! :-)

Popis pozice:

  • Příprava a nastavení licích strojů
  • Kontrola a příprava zápustek
  • Uvolňování výrobků do výroby
  • Vizuální kontrola kol
  • Čištění forem tryskáním
  • Vedení provozních záznamů

Profil kandidáta:

  • Vyučení technického zaměření
  • Praxe ve výrobě slévárny velkou výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém režimu (8hodinové směny)

Nabízíme:

  • Skvělé platové ohodnocení, měsíční prémie, docházkový bonus, roční odměna (13. a 14. plat)
  • Technické či odborné kurzy, jazyková výuka, aj.
  • Snadná dopravní dostupnost (vlak, MHD, autobus do 5 min)
  • Bezplatné nápoje na pracovišti (káva, čaj)
  • Týden dovolené navíc
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Program ELA - poradenství v oblasti práva a psychologie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (SIM, pevný internet, TV)
  • Multisport Karta
  • Během podzimu společnost nabízí vitamíny zdarma pro vás a vaši rodinu
  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich blízké
  • Příspěvky na letní tábory pro děti našich zaměstnanců a mnoho dalšího...

Pokud vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis a my vás budeme co nejdříve kontaktovat!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 7. března
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí

Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ akce auto benefit bonus Bor den hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy měření mezinárodní místa mobil nabídka nové ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění poradenství postup pozice pracovní pracovní místa pracovní nabídka práva praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek psycholog režim směny SOU společnost společnosti sport stabilní stravování Tábor tarif týden týden dovolené navíc uchazeč vedení vyšší zaměstnanců zaměstnání zdarma životopis bezplatné cafeterie dar dopravní dovolené firemní jazyk karta kontakt kontrola kov měsíční na pracovišti národní navíc oblast oblasti odbor odborné odměna penzijní platové ohodnocení PR prémie profi program případ příprava příspěvky přístup roční stav stroj technické vizuál vizuální volná pracovní místa výroby vyučení závod záznam