Hledáme lidem práci Manpower

Písek. Technik kvality - vhodné i pro absolventy - smlouva na dobu neurčitou

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro zahraniční výrobní společnost v Písku hledáme Technika kvality. Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů SŠ a SOU bez praxe nebo osoby s praxí na obdobné pozici. Nutná je znalost čtení výkresové dokumentace. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Místo výkonu práce: Písek
Práce ve směnném provozu - 3. směny
Nástup: ihned

Pokud máš o tuto nabídku práce zájem - zašli nám životopis a my tě budeme sami kontaktovat nebo nás můžeš navštívit v naší kanceláři Manpower, Žižkova 182, 397 01 Písek (nad hlavní poštou)

Kontakt: zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

- práce v laboratoři
- testování hotových výrobků
- pravidelná měření parametnů
- práce s měřícími nástroji
- reporting

Profil kandidáta:

- min. SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
- znalost čtení výkresové dokumentace
- technické myšlení, preciznost, smysl pro detail
- dobrý zrak
- praxe výhodou
- znalost ISO / TS norem výhodou

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení s ohledem na Vaše zkušenosti ( 25.000 Kč/měs.)

PŘÍPLATKY
• Noční směna 20%
• Příplatky za práci o víkendu (nad rámec ZP) 20 %
• Svátek 100 %
• 25 dní dovolené

OSTATNÍ BENEFITY
• Příspěvek na dopravu
• na extra směny taxi
• Po zapracování jednorázová odměna 2000,-
• Rozsáhlý cafeteria systém - 1.000 – 3.900 Kč/ čtvrtletí
• Měsíční odměny od mistra výroby dle plnění

Pololetní bonusy
• Odměny pro dělnické pozice za zlepšovací návrhy ve výrobě

• Pracovní oblečení
• Příspěvek na stravu

  • Kralovice, Plzeň-sever
  • Skyline Optic, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Vlašim
  • A B U S C R s.r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Třemošnice
  • Patience s.r.o. v likvidaci
  • 13 350 – 14 000 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • ProMag Dental s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. prosince
  • Pardubice
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Nusle, Praha
  • CSC Computer Sciences s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 17 300 – 26 000 Kč
  • Svijany
  • NADOKO s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Ústí nad Labem
  • B R C s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Čížkovice
  • ZS Slatina pod Hazmburkem a.s.
  • 19 800 – 27 900 Kč

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

absolvent AJ benefit benefity bonus bonusy Bor dokumentace EU hlavní hledám hodnocení HR ISO IT kancelář kandidát kvality měření místo mistr na dobu neurčitou náplň práce oblečení odměny ohodnocení Písek plat plnění pozice práce pracovní praxe příplatky příspěvek reporting směny smlouva SOU společnost svátek taxi technik vhodná vhodné víkend výkon vzdělání zkušenosti znalost životopis dokument dovolené kontakt kov měsíční místo výkonu práce myšlení na dobu náplň nástroj obor odměna platové ohodnocení PR profi rámec report směna stroj systém technické technický technika test výrobní výroby zahraniční zájem zkušenost