Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor výrobní linky - nově rozvoz do Loun!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Louny
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 13.000 – 14.999 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost, Electric Powersteering Components Europe s.r.o. ve Slaném, hledáme šikovné pracovníky a pracovnice na pozici obsluha montážní linky, muži i ženy. Nástup již od března, zbývají poslední volná místa – volejte ihned!

Náplň práce:

  • obsluha montážní linky
  • manipulace s komponenty, polotovary a výrobky
  • čištění a základní údržba strojního zařízení
  • kontrola kvality výroby
  • vedení souvisejících záznamů

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pozornost, spolehlivost,
  • dobrý zdravotní stav (jedná se o práci ve stoje)
  • čistý trestní rejstřík
  • možnost pracovat v nepřetržitém (12 hod směny)

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou – v případě spokojenosti dlouhodobě
  • odpovídající mzdové ohodnocení a příplatky nad rámec zákoníku práce
  • odměny za kvalitu, osobní ohodnocení
  • 13.plat, cafeterie,
  • dotované stravování
  • svoz ve Slaném
  • příspěvek na dopravu nebo rozvoz do okolních obcí – nově rozvoz i do Loun

V případě zájmu ihned volejte zobrazit tel. číslo .

  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Brankovice
  • Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
  • 24 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Plzeň
  • JTEKT COLUMN SYSTEMS CZECH s.r.o.
  • 22 300 – 24 200 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 2. února
  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Jihomoravský kraj
  • Michal Thoř
Zveřejněno: 1. února
  • Ústí nad Labem
  • Josef Pakantl
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Královéhradecký kraj
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. února
Zveřejněno: 5. února
  • Veterinární klinika Mi-Vet, s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Praha
  • Braughing Plus s.r.o. v likvidaci
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Praha
  • Praha
Zveřejněno: 7. února
  • Zlínský kraj
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
Zveřejněno: 8. února

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

AJ den EU hlavní hledám hodnocení IT kvality místa možnost náplň práce odměny ohodnocení operátor plat práce pracovní pracovní poměr pracovnice pracovník příplatky příspěvek rozvoz řízení směny SOU spokojenost společnost stravování Vary vedení volná místa zákoník zdravotní zdravotní stav Zruč cafeterie kontrola kov linky mzdové na dobu na dobu určitou náplň obsluha osobní poměr PR případ rámec slané spokojen stav stroj údržba výrobní výroby záznam