Zámečník - náborový příspěvek 45 tis., pouze ranní (víkendy volné)

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kristína Onderková, zobrazit tel. číslo

Rozšiřujeme tým výrobní společnosti v Ostravě o další zámečníky. Hledáme zkušené i junior kandidáty, kteří hledají stabilní zaměstnání. Těšte se na množství atraktivních benefitů!!

Popis pozice:

  • zámečnické práce
  • broušení a skládání armatur do válcovacích stolic

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti se zámečnickými pracemi
  • Praxe na obdobné pozici - velkou výhodou
  • Vítáme průkazy: vazačský, jeřábnický či paličský (jestliže je nemáte, jsme schopni je Vám zařídit)

Nabízíme:

  • Zajímavou mzdu + měsíční prémie.
  • 17 dní dovolené za kalendářní rok.
  • 45.000,- náborový příspěvek.
  • 1.200,- /měsíčně po zkušební době příspěvek do Cafeterie (tzn. za první rok až 16.400, - do Cafeterie).
  • 2.000, - po zkušební době navíc ročně do Cafeterie.
  • Mimořádné letní a zimní bonusy v řádech několika tisíců.
  • Jistotu práce na HPP v kmenovém stavu, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
  • Dvě dotovaná jídla za odpracovanou směnu.
  • Slevu na nájem u společnosti HeimStaden.
  • Výhodné pojištění odpovědnosti.
  • Možnost využití rekondičních lázeňských pobytů.
  • Slevy u smluvních partnerů (NDM, Janáčkova filharmonie apod.).
  • Akce pro všechny zaměstnance jako Vánoční večírek či Mikuláš pro jejich děti.
  • Dobrá dopravní dostupnost - kousek je tram i bus zastávka.
  • A především stabilitu a jistotu zaměstnání - výroba nám běží skvěle.
  • Nástup rovnou do kmene

Těšíme se na Vaše životopisy.

Máte zájem o tuto nabídku?