Teamleader oddělení kvality - Černá za Bory

Lokalita Pardubice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Hana Janyšová, zobrazit tel. číslo

Pro našeho klienta, společnost pohybující se v oblasti výroby a logistiky, hledáme novou posilu na pozici: Teamleader oddělení kvality.

Popis pozice:

- zavádění, udržování a vyhodnocování ISO norem (9001, 14001, 45001)

- vedení týmu kvality (cca 10 pracovníků) a inženýra kvality

- aplikace korporátních standardů v oblasti QMS, EMS, OHSMS

- monitorování environmentálních aspektů a vlivů na životní prostředí včetně reportování na EKOKOM

- příprava interních a externích auditů

- řešení reklamací pomocí 8D reportingu

- zavádění opatření ke zvýšení kvality výrobků

- zavádění Lean metodiky a kultury kvality pro celý závod

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání

- praxe na obdobné pozici

- komunikativní znalost AJ

- zkušenosti s vedením týmu

- flexibilitu

- týmový duch

Nabízíme:

- zaměstnání na HPP v mezinárodní společnosti

- náborový příspěvek 10 000 Kč (rozdělen do tří částek a vyplácen během zkušební doby)

- příspěvek na stravování – stravenkový paušál

- zajištění dovozu obědů na pracoviště

- 5 týdnů dovolené

- zvýhodněný mobilní tarif

- příspěvek pro dárce krve

- bonusy k pracovnímu jubileu

- příspěvek na sportovní aktivity

- vhodné pro muže i ženy

- nástup: ideálně leden 2022

- místo výkonu práce: Černá za Bory

Těšíme se na Vaše zaslané životopisy!

Máte zájem o tuto nabídku?