Skladník/Manipulant–Náborové 12.000,-kč ! Doprava ZDARMA !

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Mošnov
Firma Práce od Karla s.r.o. "v likvidaci"
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.400 – 24.400 Kč

Hledáme pro našeho významného klienta v Mošnově muže a ženy na pozice:  skladník/manipulant.

Náplň práce:

Náplní práce je u skladníků zajištění logistických toků materiálu ve výrobním procesu. Pro zájemce z okolí nabízíme dopravu ZDARMA až na pracoviště a zpět a aktuálně i náborový bonus v celkové výši 12.000,-kč!

Co od Vás očekáváme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • výbornou docházku
  • manuální zručnost
  • akceptování třísměnného provozu (N-O-R)
  • 100% zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • docházkový bonus každý měsíc 2.000,-Kč ( při splnění fondu pracovní doby v daném měsíci )
  • zákonné příplatky za práci v noci, přesčas, o víkendu i ve svátek
  • měsíční prémie, příplatek za práci na lakovně
  • speciální bonus 500,-kč za práci přesčas v délce 8hod
  • možnost týdenních záloh i mzdy vyplácené v hotovosti
  • stravné formou stravenkového paušálu do mzdy
  • doprava z okolních měst ZDARMA!
  • možnost ubytování (ubytovna, později i možnost ubytování v nájemních bytech)
  • možnost profesionálního růstu
  • možnost přestupu pod kmen společnosti
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • náborový příspěvek v celkové výši 12.000,-kč

  • Kopřivnice
  • TATRA TRUCKS a.s.
  • 21 804 – 26 100 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Ostrava
  • Machinery & Steel Pact a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
Zveřejněno: 15. dubna
  • Ostrava
  • Práce od Karla s.r.o. "v likvidaci"
  • 23 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince

Comac jobs s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., AMES s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, TATRA TRUCKS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., LogicVision s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., BATZ CZECH, s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Ollies dorty s.r.o., KLIM cars s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., CHB LOGISTICS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice

Ostrava, Mošnov, Sedlnice, Studénka, Jistebník, Bravantice, Kopřivnice, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frenštát pod Radhoštěm, Mankovice, Frýdlant nad Ostravicí, Nošovice, Odry

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ akce bonus Bor den fond hledám HR měsíc možnost mzdy nábor náplň práce paušál pec plat plnění pozice práce pracoviště pracovní přesčas příplatek příplatky příspěvek růst sklad společnost společnosti stabilní stravné svátek týden ubytování víkend zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dané dar doby doprava kov materiál měsíční náborové náborový náplň odpovědný oprava PR pracovní doby prémie proces přístup speciální stav výrobní zahraniční zájem