Hledáme lidem práci Manpower

Dělník ve výrobě

Lokalita Český Těšín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte rádi vůni knihy? Přijďte mezi nás! Připojte se do našeho kolektivu jedné z největších tiskáren.

Popis pozice:

Pracujeme na 12hodinové směny - 1 ranní od 6.00 do 18.00 - 1 noční od 18.00 do 6.00 - a pak dva dny volna. Tento cyklus se opakuje stále dokola.
Jedná se o ruční dokončovací práce (např. vkládání letáků do knih, balení knih dle přání zákazníka, kompletace kartónů pro ukládání hotových výtisků), popř. jednoduchou obsluhu linky (vkládání materiálu na začátku a odebírání na konci linky a ukládání na paletu).
Pracovní pozice na lince můžete vidět při prohlídce provozu.

Profil kandidáta:

Požadujeme po vás ochotu pracovat na 12ti hodinové směny
Manuální zručnost - nováčky v oboru zaučíme
Schopnost práce v kolektivu

Nabízíme:

Vaše výplata se skládá z více položek...
Hodinová mzda 90,-Kč/hod.
Nadstandardní bonus 300,-Kč/směnu při splnění běžného denního plánu na lince
Docházkový bonus 1500,-Kč/měs.
Dotované stravování (hradíte 45%)
Po 1. roce u nás - 13. a 14. plat

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Šumperk
  • Jana Nováková
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Jakubovičová Marcela
Zveřejněno: 26. května
Zveřejněno: 9. května
  • Marksová Kateřina
Zveřejněno: 6. září
  • Teplice
  • Děčín
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Pardubice
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 5. srpna

Autocentrum Ostrava s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Vision Travel s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Horní Lomná, Frýdlant nad Ostravicí

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

bonus Bor dělník den HR kandidát mzda náplň práce NDA nová nové plán plat plnění pozice práce pracovní pracovní pozice směny stravování výplata Zruč dar dny kolektiv kov linky materiál náplň obor PR profi ruční schopnost standard volna zákazník