Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Řidič speciálního dvoucestného hnacího vozidla

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pardubice

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 18 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice. Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Základní informace:

  • pracovní poměr (na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou )
  • pracoviště Pardubice
  • možný nástup 08/2021

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření (přednostně strojního, případně dopravního)
  • řidičský průkaz skupiny C s průkazem profesní způsobilosti skupiny C
  • vhodná znalost drážního provozu
  • prostředí železničního a silničního provozu
  • zdravotní způsobilost pro vstup do provozované železniční dopravní cesty, práce ve výškách
  • znalost železniční problematiky
  • technické nebo dopravní vzdělání
  • znalost práce na PC (MS OFFice 365 a Internet atp.)
  • psychologické vyšetření
  • výhodou licence strojvedoucího (možnost dodatečného vzdělávání a získání licence strojvedoucího)

Požadovaný profil:

  • samostatnost
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • komunikativnost (schopnost práce v kolektivu)
  • ochota učit se novým věcem
  • schopnost se dále odborně vzdělávat
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • práce na PC (MS OFFice 365 a Internet atp.)
  • flexibilita – četné služební (i vícedenní) cesty po celé ČR

Pracovní náplň:

  • řízení
  • obsluha a servis speciálního dvoucestného hnacího vozidla VOLVO FMX-460 8×4 TAG – TRIDEM s jeřábovou nástavbou a pracovním košem
  • technická podpora s tímto vozidlem při provádění podrobných prohlídek železničních mostních objektů revizními skupinami

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Kontakt
V případě zájmu se prosím hlaste přes naše kariérní stránky: https://kariera.spravazeleznic.cz/go/search/8557702/?q=&q2=&alertId=&locationsearch=&title=%C5%99idi%C4%8D&location=

Máte zájem o tuto nabídku?