Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Dopravce pro oblast Hradec Králové s vlastní dodávkou/-ky

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Hradec Králové
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Jsme česká kurýrní společnost a přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990.
Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme nového parťáka na pozici dopravce
na ŽL s vlastní dodávkou pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:

  • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
  • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
  • začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Dvorská 161/57a, Hradec Králové 50311

Požadujeme:

  • svědomitost a spolehlivost
  • schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
  • vlastní dodávku/y

Nabízíme:

  • práci na živnostenský list
  • motivační finanční ohodnocení
  • garance domluvené odměny
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • práce v dynamickém týmu s rodinnou atmosférou

Místo výkonu práce: Hradec Králové a okolí

  • Hradec Králové
  • I. Moravská distribuční společnost s.r…
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
Zveřejněno: 30. ledna
  • Praha
  • Martin MLÁDEK
Zveřejněno: 26. května
  • Nový Jičín
  • REAL JOB s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. června

CROSSDOCK GROUP s.r.o., Jitka Květenská s.r.o., Transport Cargo Express s.r.o., Adéla Strnadová, I. Moravská distribuční společnost s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RAVEN CZ a.s., PROROZVOZ s.r.o., Möbelix, OBB stavební materiály, spol. s r.o., INTERM Spedition s.r.o., Comac jobs s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PERNÍK s.r.o., Dynamic Cargo Solutions s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Kartáče Souček, s.r.o., Lukáš Svoboda, MITRANS CZ, s.r.o., A-DOPRAVA s.r.o., Jaroslav Hušek, TRIKER, a.s., AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o., Miroslav Kolc, VK TransExpress s.r.o., Statutární město Hradec Králové, Martina Dostálová, RK TRANS CZ s.r.o., RATO Transport, s.r.o., Petr Slánský, Josef Voršilka, NOTYKA s.r.o., CarMedia PRO s.r.o., AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o., Zemědělská akciová společnost Býšť

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Úředník / Úřednice, Obsluha strojů

Hradec Králové, Těchlovice, okres Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Čeperka, Býšť

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ česká hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové IT králové místo náplň práce nové odměny ohodnocení práce rozvoz společnost stres výkon zdravotní zdravotní stav dohodou finanční garance kov list místo výkonu práce motivační náplň oblast PR region rok schopnost stav tým úkol zákazník