Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Dělník na výrobní lince mzda 241Kč/hod

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.600 – 42.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáš práci za, kterou chceš dostat nadstandartní finanční ohodnocení. Máme pro vás TOP nabídku práce.

Jediné co je třeba, reagovat na tento inzerát nebo zavolat na  zobrazit tel. číslo

ZDARMA DOPRAVA

Nástup do práce: IHNED nebo dle domluvy

Náplň práce:

Práce na výrobních linkách. Manipulace s jednotlivými díly a jejich kompletace. Hlavní náplní bude montáž.

Není to nic složitého vše vám vysvětlíme a dostanete školení co máte dělat.

Co od Vás očekáváme:

  • Chtít práci ve směnném provozu
  • Spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda 28 600 Kč + příplatky za směny
  • Po 3 měsících navýšení na 30 800 Kč + příplatky za směny
  • 4 x ročně osobní ohodnocení až 6 400,-
  • 13. a 14. plat
  • Doprava zdarma
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • 25 dní dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. června
  • Chomutov
  • FANAK s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Praha
  • Městská knihovna v Praze
  • 22 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Aga24, s.r.o., Jan Hefner, DOSI Transport s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Karviná, Havířov, Rychvald, Bohumín

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

dělník IT mzda náplň práce NDA plat práce směny zdarma dar doprava náplň oprava PR výrobní