Pracovník ve výrobě v Třinci

Lokalita Třinec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

Hledáme operátory výroby do společnosti, která se zabývá výrobou žáruvzdorné keramiky pro plynulé odlévání oceli.

Popis pozice:

  • Jako operátor výroby začnete na lisovně a budete postupovat přes pecní úsek, obsluhu CNC strojů, glazování až po dokončovací práce (začišťování a balení).
  • Jedná se o práci v nepřetržitém provoze , tedy 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční a 2x volno.

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
  • výhodou je pokud máte podobnou zkušenost s výrobou a vyznáte se ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Průměrná mzda 26.000 Kč
  • Možnost stravovaní v kantýně
  • 13. plat
  • Příplatek za svátek 100%
  • Týden dovolené navíc
  • Smlouva na HPP
  • Možnost přestupu do kmenového stavu firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát