Operátor výroby do kmene v Třinci

Lokalita Třinec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Adamčíková, zobrazit tel. číslo

Nevadí vám nepřetržitý provoz?

Tak tahle nabídka vás bude zajímat.

Hledáme operátory výroby pro společnost, která se zabývá výrobou žáruvzdorné keramiky s nástupem ihned do kmene!

Popis pozice:

Co budete dělat:

Vaše prvotní pozice bude operátor výroby, kde začnete na lisovně a budete postupovat přes pecní úsek, obsluha CNC strojů, glazování až po dokončovací práce (začišťování a balení).

Jedná se o práci v nepřetržitém provoze ve stoje (2-2-2), tedy 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční a 2x volno.

Profil kandidáta:

Hledáme kolegy kteří:

– jsou manuálně zruční

– ochotní pracovat v nepřetržitém provoze

Výhodou je, pokud:

– máte podobnou zkušenost s výrobou

Nabízíme:

Nástup ihned do KMENE

Mzda 20.000 Kč + zákonné příplatky

Příplatek za nepřetržitý provoz 1.200 Kč

Docházkový bonus 1.000 Kč

Po zkušební době navýšení bonusu o 1.900 Kč

Možnost stravovaní v kantýně – 1 oběd/10 Kč

13. plat

Příplatek za svátek 100%

Týden dovolené navíc

Smlouva na HPP

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo na uvedené kontakty.

Máte zájem o tuto nabídku?