Izolatér, pomocné izolační práce

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 6. 2022)
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Brno
Firma IZOMEX, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

Společnost IZOMEX, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější izolační firmy dopravních staveb v rámci ČR, se specializaci na silniční a železniční mosty. Založena byla v roce 1994 a tudíž má za sebou bez mála třicetiletou historii s referencemi. V současné době rozšiřujeme naše izolaterské čety. Sídlo společnosti je v Brně.

Náplň práce:

  • Izolatér – izolování svislé a vodorovné plochy, penetrace a nátěry podkladu pro izolování
  • Pomocné izolační práce – příprava podkladu pro izolování, příprava materiálu pro izolování

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, manuální zručnost.
  • Zkušenosti ze stavebnictví výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení v rámci stavebnictví + bonusy k platu + diety.
  • Možnost vzdělávat se a kariérně růst (parťák, vedoucí pracovní čety apod.).
  • Pro zaměstnanecký přístup od vedení společnosti. Dobrý kolektiv pracovníků.