Hledáme lidem práci Manpower

Skvělá příležitost ve výrobě lékařských součástek v Hradci Králové

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do stabilní firmy v Hradci Králové hledáme nové pracovníky.
Svoz z okolních měst zajištěn z Jaroměře, Chlumce nad Cidlinou, Hořic a Bydžova.

Popis pozice:

Výroba a montáž jemné lékařské techniky- tzv. katétrů, pružinových drátů a dalších lékařských součástek v různých směnných provozech převážně v ženském kolektivu.

Profil kandidáta:

Jelikož se jedná o práci s drobnými součástkami je důležitá manuální zručnost a bystrý zrak.

Nabízíme:

V průměru můžeme nabídnout 24 000 Kč měsíčně.
Teplé jídlo s možností výběru z několika jídel.
Pro všechny máme 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné telefonní tarify.
Jsme super kolektiv, takže každoročně pořádáme firemní večírky, a to jak na Vánoce tak i během celého roku.

Své životopisy posílejte přes odpovědní formulář nebo na email: e-mail přes odpovědní formulář

Pro více informací lze volat na telefonní číslo zobrazit tel. číslo

  • Hradec Králové
  • Fyziocentrum Baťa s.r.o.
  • 32 500 – 49 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • MUDr. Jiří Kopeček s.r.o.
  • 27 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • KAZBET GROUP s.r.o.
  • 26 600 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Prostějov
  • NET and GAMES a.s.
  • 14 900 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Chotěboř
  • Global Transport Sistem s.r.o. v…
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Hlubočky
  • Foundeik Metal s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • Boskovice
  • VMS VISION, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Čáslav
  • Maso Čáslav s.r.o.
  • od 47 000 Kč
  • Žirovnice
  • Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
  • 74 Kč / hod
  • Brno
  • Sklizeno Olympia s.r.o. v likvidaci
  • 21 000 – 25 000 Kč

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

AJ Bydžov email formulář hledám HR Chlum IT Jaroměř jídlo kandidát králové možnost nad Cidlinou náplň práce nové penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovník připojištění příspěvek SOU stabilní STK tarif tarify technik telefon Vánoce výroba Zruč životopis dovolené firemní firmy kolektiv kov lékař lékařské lékařský náplň odpovědní penzijní PR profi příležitost rok součást techniky večírky výběr