Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - HRADEC KRÁLOVÉ

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Hledáme nové kolegy na obsluhu strojů.

Ideálně někoho, kdo má zkušenosti s prací ve výrobě a obsluhou strojů, není však podmínkou, stačí být manuálně zručný a mít chuť začlenit se do stávajícího kolektivu.

Popis pozice:

  • Obsluha strojů – hnětiče, pasírky, dvouválce
  • Příprava gumárenských směsí

Profil kandidáta:

  • Vyučení nebo základní vzdělání a praxe ve výrobě
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti
  • Mzda od 21 500,-
  • 2 směnný provoz
  • Příplatky za přesčas, směnnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemný kolektiv
  • Příspěvky na oběd
  • Dostupnost MHD

  • Bělá nad Radbuzou
  • Lucie Tunderová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. září
  • Chotíkov
  • Pekař
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ hlavní hledám HR Hradec IT kandidát mzda náplň práce nové operátor plat pozice práce pracovní pracovní poměr praxe přesčas příplatky společnost společnosti vzdělání zaměstnání zkušenosti Zruč člen dovolené kolektiv náplň národní obsluha operátor výroby poměr PR profi příjemný příprava příspěvky stroj výroby vyučení zkušenost