Kontrola kvality a lehká produkce - 1 směna(Strakonice) (A2051)

Lokalita Strakonice
Firma HOFMANN WIZARD s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 115 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta s místem výkonu práce ve STRAKONICÍCH hledáme uchazeče/čky na pozici *** TECHNIK VÝSTUPNÍ KONTROLY ***
Kontrola kvality a drobná produkce – pro farmaceutický průmysl
Práce dle pokynů Uživatele
Plnění norem, dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti

Náplň práce:

  • Krabička se naplní pipetami a následně uzavře v lisu.
  • Tato pozice je svým charakterem vhodná spíše pro ženy.

POŽADAVKY
Praxe v kontrole nebo výrobě výhodou
Čistý trestní rejstřík
Pečlivost, trpělivost, spolehlivost
Velký důraz je kladen na absolutně čisté prostředí na pracovišti

NABÍZÍME
HPP – nástup ihned
Práce pouze na RANNÍ SMĚNU – 6:00 – 14:30
Mzda od 115,– Kč/hod
Stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/ za odpracovanou směnu(minimálně odpracované 3 hodiny)
Více než 24 dní dovolené/rok
Práce v čistém, moderním prostředí u mezinárodní firmy s více než 10 letou praxí v oboru
Práce v kolektivu 20 zaměstnanců