Práce: Nástup možný ihned - OPERÁTOR výroby

lokalita: Brno zadavatel: Jobs 4 Joy SE

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro stabilní výrobní společnost v Brně hledáme nové zaměstnance. Hledáte stabilní práci na HPP? Ste flexibilní, rychlo se učíte novým věcem a baví Vás manuální práce?

Náplň práce:

  • jednoduchá manuální práce ve výrobním provozu solárních panelů

Požadujeme:

  • flexibilnost a chuť pracovat
  • ochotu pracovat na 12ti hodinové směny (denní i noční)
  • alespoň základní znalost práce s PC
  • SOU,SOŠ (vyučen)
  • 100% docházka

Nabízíme Vám:

  • pracovní poměr na HPP na 1 rok (možnost prodloužení)
  • čisté a moderní prostředí
  • možnost ubytování
  • možnost záloh do výplaty
  • průměrný výdelek 15 000 –16 000 čistého/měsíc
  • možnost zarobit více na přesčasech

Práce vhodná i pro šikovné a manuálne zručné absolventy!

Zaujali sme Vás? Zašlete nám prosím svůj životopis a my se ozveme vhodným kandidátům.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist