Hledáme lidem práci Manpower

MISTR VÝROBY - automotive - nástup možný IHNED

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní práci v této náročné době a máte praxi s vedením lidí?

Pro našeho významného klienta v automobilovém průmyslu, hledáme MISTRA VÝROBY, který povede tým operátorů a seřizovačů na směně a postará se o plynulou výrobu.

Popis pozice:

  • Řízení týmu operátorů a seřizovačů
  • Řízení výrobního procesu s cílem zabránění výpadku plynulé výroby
  • Zodpovědnost za sledování kvality a množství výroby
  • Plánování výroby
  • Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce
  • Organizace údržby a oprav strojů

Profil kandidáta:

  • min. 2 roky praxe v automotive
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Znalost cizího jazyka výhodou
  • Ochota pracovat ve třísměnném režimu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání a kariérní růst
  • Nástupní plat 35-37 000,- Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování přímo ve firmě
  • Přátelský kolektiv

V případě že Vás nabízená pozice oslovila, dejte mi o sobě vědět. Zašlete Vaše CV přes odpovědní formulář a já Vám ráda sdělím podrobnosti.

  • Valašské Meziříčí
  • Operátoři CNC strojů
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • Vsetín
  • Operátoři výroby
  • 20 500 – 24 500 Kč

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Odbory - proč a jak je založit

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ auto automobil bezpečnost bezpečnost práce cíle CV den dění formulář hledám IT kandidát kariérní růst kvality mistr mobil náplň práce nová odpovědnost operátor plán plánování plat pozice práce praxe režim růst sledování stabilní stará stravování týden týden dovolené navíc vedení zaměstnání znalost cíl dovolené jazyk kariérní kolektiv náplň navíc odpovědní organizace pořádek PR proces profi průmysl přátelský případ rok stroj tým výrobní výroby závod zkušenost