Řidiči C+E (dvojice) Havlíčkův Brod – Budapešť

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma VCHD Cargo a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Hrubá mzda 43.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Náplň práce:

Pro linku Havlíčkův Brod- Budapešť-Havlíčkův Brod hledáme časově flexibilní a spolehlivé řidiče. Pravidelná přeprava na stálé časy. Linka jezdí přes noc.
Na této pravidelné lince se vozí výměnné nástavby – dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.
Linky se dají v klidu stíhat podle nařízení 561/2006 (AETR)
Jízda ve dvouposádce. Ideální pro sehranou dvojici. (Pro samotáře máme podobnou linku do Německa)
Návrat do Havlíčkova Brodu každý den, víkendy volné

Co od Vás očekáváme:

Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
Školení ADR výhodou (v rámci firmy lze vyškolit, hrazeno firmou). Na lince je potřeba
Schopnost a ochotu pracovat
Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu​
Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování
Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku
Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
​Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 200 Kč měsíčně bez DPH
Firemní oblečení

  • Jihlava
  • VECHRA Expres, spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
Nutně vás hledají
  • Havlíčkův Brod
  • Tomáš Morávek
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • HARBECAR s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Technické služby Havlíčkův Brod
  • 32 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Štoky
  • Zemědělské družstvo Pozovice
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Chotěboř
  • Martin Transport s.r.o.
Zveřejněno: 28. března
  • Olešenka
  • Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem…
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Střítež, Jihlava
  • PRESENTCOM s.r.o. v likvidaci
  • od 19 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • P.O.V. industries service, s.r.o.
  • 19 500 – 30 000 Kč
  • Humpolec
  • IESA Logistics a.s.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Humpolec
  • AH Business corporation s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Humpolec
  • DUO TRANS CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Humpolec
  • pbtrade s.r.o.
  • 24 000 – 36 000 Kč
  • Jiřice, Pelhřimov
  • BV EXPRES s.r.o.
  • 18 900 – 26 000 Kč
  • Čermák-Transport s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Petr Přibyl
  • 18 900 – 22 000 Kč
  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • PK Drive s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • ANTEE s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 10. března
  • Hulín
  • EVC Group s.r.o.
Zveřejněno: 7. dubna

VECHRA Expres, spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, LKQ CZ s.r.o., ZDAR, a.s., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Trenkwalder a.s., HOEKO - Automotive s.r.o., INTERMONT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Exposure Group a.s., ARAMARK, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., O.K. solution, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ICE Industrial Services a.s., ENPEKA a.s., KOMBI TRANS s.r.o., Tomáš Morávek, Jiří Nepovím, HARBECAR s.r.o., STAVITELSTVÍ KAFKA s.r.o., Technické služby Havlíčkův Brod, POTRAVINY VYSOČINA s.r.o., Farma Květinov, s.r.o., Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s., Zemědělské družstvo Pozovice, AGROKOM. s.r.o., Martin Transport s.r.o., SNS-Transport s.r.o., Granit Lipnice s.r.o., AR-KOVO, s.r.o., Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem v Olešence, PRESENTCOM s.r.o. v likvidaci, LordMax s.r.o., SPIRIT STAR CZ s.r.o., P.O.V. industries service, s.r.o., IESA Logistics a.s., AH Business corporation s.r.o., Stratmann s.r.o., X - servis park s.r.o., Stanislav Stejskal, INTER EXPRES servis s.r.o., DUO TRANS CZ, s.r.o., VIKARENS Group s.r.o., pbtrade s.r.o., Pavel Miška, AZM TRANS s.r.o., Martin Kameník, VEMI-trading s.r.o., BV EXPRES s.r.o., Čermák-Transport s.r.o., Petr Přibyl, Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), HRADECKÁ SPOLEČNOST s.r.o., Leube Beton s.r.o., JIPOCAR Logistic, s.r.o., AllWorks s.r.o., EKO-Electric, spol. s r.o., Almus s.r.o., IGOR POPOVIČ s.r.o., PK Drive s.r.o., František Tomášek

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Účetní, Manažer / manažerka nákupu, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka

Jihlava, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Polná, Humpolec, Pávov, Jihlava, Jiřice, okres Pelhřimov, Krucemburk, Žďár nad Sázavou, Luka nad Jihlavou, Knyk, Květinov, Horní Krupá, Štoky, Brzkov, Světlá nad Sázavou, Olešenka, Střítež, okres Jihlava, Nížkov, Šimanov, Slavíkov, Hradec, okres Havlíčkův Brod

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Odbory - proč a jak je založit

AJ Brod ČR den druh EU flexibilní Havlíčkův Brod hledám HR IT linka Lom místo mobil Most na dobu neurčitou náplň práce oblečení odměny povinnost práce pracovní pracovní poměr pro rodinné příslušníky průměrný řízení samostatnost SOU společnost společnosti stabilní školení tarif tarify telefon v týdnu víkend české DPH firemní firmy jízda karty kov linky mobilní na dobu náplň nařízení poměr PR problém profesní příslušník rámec rok řidič servis schopnost stáří stav technické Vozový park