Formíř ruční/strojní

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Zlín
Firma HAMAG, spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Do prosperující slévárny,která je na trhu téměř 30 let hledáme pracovníka na pozici „formíř ruční/strojní“. Vhodné i pro absolventy. Možnost zaměstnání i pro cizince z EU, i na zaměstnanecké karty.

Náplň práce:

  • ruční vytváření forem z písku (ruční formíř)
  • zhotovení forem na formovacích strojích (strojní formíř)

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, dobrá pracovní morálka
  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • VYSOKÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
  • mzda dle dohody + příplatky + výkonostní odměny
  • práce ve stabilní firmě, možnost trvalého pracovního poměru, profesní růst
  • jednosměnný provoz
  • podnikové stravování (s příspěvkem)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • 13-tý plat, podíl na hospodářském výsledku