Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Svářeč CO2 - dlouhodobá spolupráce + ubytování | 45 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Životopis
  • Praxi ve svařování s CO2 alespoň 3 roky (nutností)
  • Zkušenosti se stoupačkou (alespoň půl roku) a koutovým svárem
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • PLATNÝ certifikát na svařování EN 135 nebo platný základní kurz ZK 135 (nutností)

Nabídka

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Průměrný výdělek 38 000 Kč, svářeči si u nás běžně vydělávají však i 45 000 Kč
  • Finanční bonusy
  • Ubytování zdarma (jednolůžkový pokoj za příplatek)
  • Možnost přesčasů
  • Finanční zálohy
  • Jistotu výplatního termínu
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • 25 dní dovolené
  • Možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace

Pracovní náplň

  • Svařování stoupaček a koutových svárů
  • Svařování skeletů vagónů vlakových souprav a tramvají
  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • 8h směny (R-O-N)

Místo výkonu práce: Česká Lípa

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Hostivař, Praha
  • NEOMED s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

AJ bonus bonusy Česká Lípa hlavní kurz kvalifikace Lípa místo možnost nabídka náplň práce plat práce pracovní pracovní poměr průměrný přesčas příplatek růst směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní svařování ubytování výdělek výkon zaměstnání zdarma zkušenosti certifikát dar dohodou dokument dovolené finanční kov místo výkonu práce náplň národní poměr PR pracovní náplň profesní rok termín zkušenost