Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

DĚLNÍK VE VÝROBĚ - nástup do kmene!!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 19.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 6. 2016 — 1. 6. 2017

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici montážního dělníka.
Jedná se o HPP přímo do kmenového stavu společnosti!!!

Máta zkušenosti s prací ve výrobě, jste fyzicky zdatní a hledáte stabilní zaměstnání v prosperující společnosti? Neváhejte nás kontaktovat!!!

Pracovní náplň:

  • přípravné práce a manipulace s materiálem
  • základní pravidelná kontrola kvality výrobků
  • montáž jednotlivých komponentů
  • identifikace hotových výrobků
  • balení hotových výrobků – příprava pro expedici

  • min. SOU vzdělání
  • praxe ve výrobní společnosti – výhodou !!!
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • časová flexibilita

Co Vám nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • místo výkonu: Kadaň
  • zaměstnání při do KMENOVÉHO STAVU společnosti
  • finanční ohodnocení dle praxe uchazeče
  • možnost kariérního růstu
  • zajištěno závodní stravování + stravenky
  • vzdělávací programy a další benefity

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žatec, Louny
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Plzeň-město
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 15. května
  • Tachov
  • Stodůlky, Praha
  • AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Třebíč
  • Karel Raab
  • od 15 000 Kč
  • Zahraničí
  • Vladan Singer
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 14. května
  • Rokycany
  • HRM Services s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Plzeň-sever

Grafton Recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Postoloprty, Louny, Jeníkov, okres Teplice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

AJ benefit benefity daň dělník den hledám hodnocení IT Kadaň kandidát kvality místo Most možnost náplň práce nové ohodnocení pečlivost práce pracovní praxe růst samostatnost SOU společnost společnosti stabilní stravenky stravování uchazeč vhodné výkon vzdělání zaměstnání zkušenosti Zruč finanční kariérní kontakt kontrola materiál možnost kariérního růstu náplň PR pracovní náplň program programy příprava stav výrobní závod zkušenost