Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Pracovník do výroby - výroba plastových oken

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Vsetín
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Náplň práce:

  • Práce ve dvou směnném provozu (ranní a odpolední) s možností přesčasou.
  • Možnost pracovat o víkendech.
  • Výroba platových oken. Obskuha pilky. Svářečky na plast. Práce s měřidly.
  • Manuální práce vhodnější pro muže.

Co od Vás očekáváme:

  • pracovitost
  • samostatnost
  • dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zebezpečené a plně hrazené ubytování
  • týdenní zálohy
  • výhodné platové podmínky
  • možnost úkolové práce

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát