Volné místo v: WEDO by Allegro

Kurýr/ka WEDO by Allegro Olomouc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel WEDO by Allegro (WE|DO CZ s.r.o.)
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Stali jsme se součástí skupiny Allegro, která roste rychlým tempem. Společně jsme na cestě k vytvoření služby s vynikající kvalitou.

  • Je řízení tvou vášní?
  • Rád/a komunikuješ?
  • Chceš být součástí něčeho velkého?

Pojďte s námi rozvážet zásilky silného partnera Allegro!

Hledáme kurýrku/kurýra na naše depa pro své stabilní dopravce.

Co Vás čeká:

  • Doručení zásilek koncovým zákazníkům
  • Vyzvedávání zásilek
  • Komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickou podporou
  • Práce se skenerem a hotovostí
  • Odpovědnost za zásilky

A co k tomu potřebujete:

  • Úsměv na tváři, příjemné a profesionální vystupování
  • Dobrou orientační schopnost
  • Spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Manuální zručnost
  • Týmovou spolupráci
  • Fyzickou zdatnost

Co Vám nabízíme:

  • Trvalou spolupráci (zásilky jsou a budou)
  • Snadný nástup a zaškolení, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti
  • Spolupráci s dynamicky se rozvíjejícím partnerem, který má na tomto trhu velké ambice

Přijďte se stát naším „vlajkonošem“ a obsadit místo „kurýra“ s osobním přístupem k zákazníkovi !

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • Martin Přikryl
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • VAPEE Morava s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Olomouc
  • WAXOSTAR trade s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Velký Týnec
  • EURO Sol s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Lutín
  • HUDY trans s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • Bořetice, Břeclav
  • Kraví Hora s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Vavřinec, Blansko
  • Rybář tech s.r.o.
  • 29 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 9. října
  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
  • Horažďovice
  • KOTIŠ s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • České Budějovice
  • HERBAVITA CZ s.r.o.
  • 2 000 – 5 000 Kč / týden
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova

Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alfa Pets s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, KOVOLASER s.r.o., Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, OL-STEEL CZE s.r.o., Martin Přikryl, PODLAS s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., VAPEE Morava s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., RONGITAL s.r.o., EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice, Velký Týnec, Velká Bystřice, Olšany u Prostějova

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

AJ dispečer hledám IT komunikace Lom místo odpovědnost Olomouc partner práce řízení SOU stabilní školení zkušenosti Zruč dobro kov osobní PR příjemné přístup schopnost služby součást trh tým zákazník zkušenost