Volné místo ve firmě ABS Bonifer Czech s.r.o.

Řidič pro rozvoz tlakových lahví v Ostravě a na Moravě

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Ostrava
Firma ABS Bonifer Czech s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

ABS Bonifer Czech s.r.o.

U nás jste středem zájmu vy jako člověk. Čekají na vás zodpovědné úkoly, nejmodernější pracovní vybavení a široká škála možností dalšího vzdělávání. Těšte se na dlouhodobou spolupráci na úrovni očí díky flexibilním a plochým strukturám.

Zejména profesionální řidiči se zkušenostmi v odvětví nebezpečného zboží a/nebo s licencí ADR mají u nás vždy dobré pracovní příležitosti a mohou nám poslat svůj životopis, i když zrovna nemáme volné místo.

O nás

Společnost ABS Bonifer Czech s.r.o. přijme kandidáta na pozici Řidič přepravující tlakové lahve.
Řidiči pracují od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné, každodenní návrat domů.

Vozový park: zn. MAN

Práce je vhodná pro řidiče z Ostravy a okolí.

Náplň práce:

  • Práce řidiče zahrnuje rozvoz plynových lahví z plnírny k zákazníkovi valníkovými vozidly.
  • Nástup do práce: Vratimov.

Co od Vás požadujeme:

  • ŘP sk. C + E,
  • dobrý zdravotní a fyzický stav,
  • zodpovědnost,
  • platné profesní školení řidiče,
  • praxi v řízení vozidel nad 3,5 tuny alespoň 2 roky,
  • výpis z karty řidiče (bodové hodnocení) a výpis z RT,
  • výhodou je průkaz ADR (lze zajistit firmou).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Směnný provoz – denní, noční, pondělí až pátek,
  • zaškolení se zkušeným řidičem po dobu 1. měsíce,
  • řidičům bez průkazu ADR zajistíme školení,
  • zajištění potřebných školení,
  • kompletní vybavení pracovníka prvky BOZP,
  • každodenní návrat domů,
  • 1 týden pracovního volna navíc formou bonus dnů,
  • bonusová karta pro výhodnější čerpání paliva (s limitem),
  • stravné,
  • prémie,
  • čistý měsíční příjem od 30 000 Kč.

Celá hrubá mzda (pro důchod i nemocenskou) je uvedena na výplatním lístku.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát