Práce ve výrobě, BREMBO. Nástup do kmene, skvělá mzda!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Dlouhá 194/3, Ostrava, 702 00
Firma Manuvia DreamJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 36.000 – 46.000 Kč

Manuvia DreamJob s.r.o.

Pro našeho klienta z automobilového průmyslu, společnost Brembo Czech s.r.o. hledáme nové zaměstnance pro práci v oddělení montáže, slévárny a CNC obrábění. Společnost se specializuje na výrobu brzdových systémů a nástup probíhá přímo do kmene společnosti!

Náplň práce:

  • obrobna: kontrola odlitků, povrchová úprava, obsluha výrobní linky
  • slévárna: obsluha pece a licích strojů, broušení odlitků, kontrola (RTG)
  • montáž: montáž u poloautomatické linky, vizuání kontrola
  • směnný provoz: po-pá 8h směny, so-ne 12h směny (dle směnového kalendáře)
  • místo výkonu práce: Ostrava-Hrabová

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost v automotive výhodou
  • ochota práce na směny (specifický směnový kalendář, práce i o víkendu)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • průměrný hrubý výdělek 35 000 Kč obrobna a montáž, 46 000 Kč slévárna
  • nástupní BONUS 20 000 Kč
  • docházkový bonus 2 500 Kč
  • výkonnostní bonus 9 % základu mzdy
  • příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč
  • bonus do kafeterie - příspěvek 6 000 Kč/ročně
  • dotované stravování v podnikové jídelně - cena jídla 30-35 Kč
  • 25 dní dovolené
  • nástup do kmene společnosti

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Martínkov
  • Betonárna Lesonice s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Třinec
  • DONGWON CZ, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Třinec
  • od 24 000 Kč
  • Třinec
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Zlín
  • FRUNĚK INOX s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Zlín
  • C.B.S. Kovoobrábění, spol. s r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Zlín
  • T R I O D O N , spol. s r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Náchod
  • SH Job Partners s.r.o.
Zveřejněno: 4. dubna

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

auto automobil bonus hledám HR hrubý IT místo mobil mzda mzdy náplň práce nové Ostrava pec podnik práce průměrný příspěvek směny společnost společnosti stravování úprava víkend výdělek výkon automat dovolené jídla kontrola kov linky místo výkonu práce náplň obsluha oddělení PR průmysl stroj systém výkonnost výrobní zkušenost