Nabídka práce "Řídeč" aktuálně 35 volných míst.

 • Opava
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Bludov, Šumperk
 • DH Pizza s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jiří Geisler, SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., První novinová společnost a.s., Rodina Koláčkova s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., ZLKL, s. r. o., DH Pizza s.r.o., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice, ABAS IPS Management s.r.o., Moveto Delivery s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Prostějov, Olomouc, Celá ČR, Opava, Loštice, Bludov, okres Šumperk, Lipník nad Bečvou, Přerov, Hranice, okres Přerov, Kojetín, okres Přerov, Krnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

administrativní AJ Ali co do doba důchod IT Ivo je k kancelář kol kolem ku Luže možnost na náplň práce o ob od odpovědnost OZP plat po pod práce pracovní pracovní doba pro Prostějov prostředí při přivýdělek s se společnost společnosti stabilní to u úvazek v ve vhodná vo vod výdělek vysoké z za zdravotní ze akce Amy bonus bonusy dle dolní DPČ DPP hledám Ina kurz kurzy mimo Nika nová oblečení ode odměny Oto povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní iOS ke Lev měsíc Městec mobil nad partner peníze plán podle podnik přes rozvoz směny SOU spokojenost spolupráce systém telefon Tom zaměstnání hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing Most NDA nový ohodnocení Ota prostřednictvím průzkum před růst Sam školení v týdnu den pracovník pro zaměstnance chování inzerát Lom nabídky Olomouc Sami Bor brigáda Dino kandidát mzda nabídka platy praxe příplatky samostatnost smlouva uchazeč Vít výplaty zkušenosti příspěvek benefity dění HR Hrubá hrubá mzda ISO Iva kvality nepřetržitý Nick nové ošetřování pečlivost podpora postup pozice řízení stravenky týden vedení vzdělání zaměstnanec administrativa Albert bezpečnost činnost dotazy kvalifikace Nikol Ela firma horní Irma boty cestovní náhrady dopis e-mail Eva Hrady město nábor náhrady světlí vyšší astronom český gastro kolegové Lech občerstvení Oleg pitný režim Plumlov restaurace režim ukončení A4 důchodce interní obchodní pracovní pozice víkend Zruč zkrácený úvazek plnění Sadská agentura data kvalita odpověď online otázky pec rozhovor STK plánování sklad třídění 3D během pracovní dny studium technologie Teo uplatnění vedoucí vně Malý nemoc pizza pizzař priorita Rita zaslání životopis hlavní krásné místa poštovní pošty pracovní místa získání absolvent absolventy nabídka práce pomocí vhodné docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie nad Bečvou přivydělat show Vánoce výplata budoucnost Ema krom motivační dopis výsledky znalost znalosti Hranice mzdy operátor pracoviště asistent asistentka loajalita pečovatel česká event Opava stráž auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl formulář
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Řídeči a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena