Nabídka práce "Radvanice, okres Přerov" aktuálně 53 volných míst.

 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SUNSKI spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Jiří Geisler, Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, První novinová společnost a.s., CZECH FLEET, družstvo, Globus ČR, v.o.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, BASIC Česká republika, z.s., GADO, s.r.o., Milan Blažek, FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Petr Hofman, IDS Media CZ s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Tymbe, a.s., Designer Werk s.r.o., ZLKL, s. r. o., ADESTRA security, spol. s r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Olomouc, Nový Jičín, Lipník nad Bečvou, Hranice, okres Přerov, Kojetín, okres Přerov, Kroměříž, Prostějov, Kateřinice, okres Vsetín, Otrokovice, Zlín, Valašské Meziříčí, Slušovice, Přemyslovice, Šenov u Nového Jičína, Vsetín, Vyškov, Loštice, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice, Koryčany

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

akce Amy bonus bonusy co dle do dolní DPČ DPP hledám Ina je k kol ku kurz kurzy Luže mimo možnost na náplň práce Nika nová o ob oblečení od ode odměny Oto plat po pod povinnost povinnosti práce pracovní pro Přemysl s se seminář sport stravování to u ubytování v ve vo vz vzdělávání z za zapůjčení zdarma ze brigáda činnost dění docházka IT Ivo ke místo mzdy nad platy pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti pracovník před přes příplatky sklad státní svátek stran svátek třídění uchazeč vhodná víkend výplaty administrativa AJ Ali bez bezpečnost Bor dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst spolupráce systém kancelář odpovědnost příspěvek společnost společnosti stabilní vysoké astronom český den firma gastro HR Hrubá Irma kolegové Lech mzda nové nový občerstvení Oleg pitný režim Plumlov Prostějov při restaurace režim směny ukončení vedení flexibilní hodnocení chování inzerát Lom nabídky ohodnocení Olomouc Sam Sami telefon Ben benefit benefity Dino hrubá mzda ISO kvality nabídka nepřetržitý Nick ošetřování pečlivost podpora postup pozice řízení smlouva stravenky školení týden vzdělání zaměstnanec doba důchod kolem OZP plnění pracovní doba pracovní pozice přivýdělek Sadská SOU výdělek zaměstnání administrativní pro zaměstnance agentura ČR data kvalita Mark marketing odpověď online otázky pec podle prostředí rozhovor STK Tom vyšší zkušenosti plán plánování hodina komunikace Most operátor péče průměrná znalost Ema poradce poradenství vhodné zdraví auto automobil Lea mobil nadřízený pojištění reporting služební služební auto Tea výsledky Albert boty cestovní náhrady dopis e-mail Eva hodiny Hrady město nábor náhrady světlí angličtina Ela partner tarif hlavní měsíc Vít gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka Velké výhody výplata asistent asistentka loajalita pečovatel Rita samostatnost zdravotní Zruč budoucnost krom motivační dopis znalosti životopis dokumentace kromě Kroměříž obchodní výkon úvazek vod EU manažer personální oddělení Praha stráž zaměstnáváme Zlín Dan nemoc Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté inzeráty kandidát místa pomocí pracovní místa příplatek Elen Eleni vně česká event druh Android auta bankovní dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz Lev NDA peníze aktuální během Brod cíle dohoda dohoda o provedení práce důchodce email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice mezi Meziříčí Valašské Meziříčí Vsetín CV dopady interní LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov kariérní růst prostřednictvím průzkum v týdnu pravidla přivydělat Rožnov Konečný pracovnice Holub Vyškov 3D pracovní dny studium technologie Teo vedoucí paušál security stravenkový paušál
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Radvanicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena