Nabídka práce "Lazníky" aktuálně 49 volných míst.

 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Prostějov
 • Rodina Koláčkova s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopadu
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Jiří Geisler, Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, Enter-Prise Sorting, s.r.o., První novinová společnost a.s., CZECH FLEET, družstvo, Globus ČR, v.o.s., Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Milan Blažek, ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Petr Hofman, IDS Media CZ s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Přadka, Designer Werk s.r.o., Tymbe, a.s., ZLKL, s. r. o., ADESTRA security, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Olomouc, Lipník nad Bečvou, Hranice, okres Přerov, Kojetín, okres Přerov, Prostějov, Kateřinice, okres Vsetín, Otrokovice, Zlín, Přemyslovice, Valašské Meziříčí, Slušovice, Šenov u Nového Jičína, Vyškov, Vsetín, Mohelnice, okres Šumperk, Kopřivnice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze akce Amy bonus bonusy dolní DPČ DPP Ina kol kurz kurzy Luže mimo Nika nová oblečení ode odměny Oto pod povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání za zapůjčení zdarma administrativa AJ Ali bez bezpečnost Bor dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst spolupráce systém agentura ČR data den kvalita Mark marketing nový odpověď online otázky pec plnění podle prostředí při přivýdělek rozhovor SOU společnost STK Tom výdělek vyšší vzdělání zkušenosti mzda plán plánování Sam Sami směny doba kancelář kolem odpovědnost OZP pracovní doba pro zaměstnance stabilní vysoké Ben benefit benefity hodina komunikace Most Nick operátor péče průměrná školení telefon vedení znalost Ema Lom Olomouc poradce poradenství vhodné zdraví auto automobil firma HR Irma kvality Lea mobil nadřízený Oleg pojištění příspěvek reporting služební služební auto smlouva stravenky Tea výsledky Albert Dino nové boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail Eva hodiny Hrady město nabídka nábor náhrady světlí zaměstnání angličtina Ela partner řízení tarif týden flexibilní hlavní hodnocení měsíc ohodnocení společnosti Vít astronom český gastro Hrubá kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov restaurace režim ukončení chování inzerát nabídky catering obsah Office pracovní poměr práva pravidla správa úprava vně zaslání životopis hrubá mzda ISO nepřetržitý ošetřování pečlivost podpora postup pozice zaměstnanec budoucnost krom motivační dopis znalosti gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka Velké výhody výplata asistent asistentka loajalita pečovatel Rita samostatnost zdravotní Zruč pracovní dny rozvoz EU administrativní manažer obchodní personální oddělení Praha stráž zaměstnáváme česká event Zlín druh Android auta bankovní Dan dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl Lev NDA pracovní prostředí peníze aktuální během Brod cíle dohoda dohoda o provedení práce důchodce email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice Kladno kvůli oděv zlaté inzeráty kandidát místa pomocí pracovní místa příplatek Elen Eleni kariérní růst Městec spokojenost stará CV dopady interní LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín pracovní pozice Šenov prostřednictvím průzkum v týdnu uklízečka úvazek zkrácený úvazek Konečný pracovnice Holub Vyškov mezi Meziříčí přivydělat Rožnov Vsetín 3D studium technologie Teo vedoucí paušál security stravenkový paušál
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Lazníkách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena