Nabídka práce "Komárno" aktuálně 54 volných míst.

 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejší
 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SUNSKI spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Milan Blažek, ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., První novinová společnost a.s., LPS GUARD s.r.o., Tymbe, a.s., IDS Media CZ s.r.o., Andulka services s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Petr Hofman, Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., GADO, s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Jiří Geisler, CZECH FLEET, družstvo, Globus ČR, v.o.s., Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, BESKYDY SPORT s.r.o., LogicVision s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Olomouc, Nový Jičín, Kateřinice, okres Vsetín, Hranice, okres Přerov, Valašské Meziříčí, Lipník nad Bečvou, Vsetín, Slušovice, Zlín, Šenov u Nového Jičína, Rožnov pod Radhoštěm, Otrokovice, Kroměříž, Kopřivnice, Kojetín, okres Přerov, Frýdlant nad Ostravicí, Uherský Brod, Sviadnov, Prostějov, Bílá, okres Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

akce Amy bonus bonusy co dle do dolní DPČ DPP hledám Ina je k kol ku kurz kurzy Luže mimo možnost na náplň práce Nika nová o ob oblečení od ode odměny Oto plat po pod povinnost povinnosti práce pracovní pro Přemysl s se seminář sport stravování to u ubytování v ve vo vz vzdělávání z za zapůjčení zdarma ze brigáda činnost dění docházka IT Ivo ke místo mzdy nad platy pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti pracovník před přes příplatky sklad státní svátek stran svátek třídění uchazeč vhodná víkend výplaty ČR EU při přivýdělek výdělek astronom den doba gastro gastronomie HR Hranice Jaroš měsíc nabídka pracovní doba pracovní nabídka praxe společnost společnosti Tom Velké výhody výplata AJ Ali asistent asistentka bez Bor Iva loajalita Most pečovatel Rita Sam samostatnost školení vzdělání zdravotní Ben operátor prostředí příspěvek stabilní stravenky systém znalost Zruč budoucnost dopis Ema krom motivační dopis odpovědnost Oleg pec SOU vedení výsledky znalosti životopis auto automobil Dan e-mail flexibilní hodnocení město mezi Meziříčí mobil nábor nemoc ohodnocení Ota světlí telefon Valašské Meziříčí Vsetín zaměstnání administrativa bezpečnost dotazy kvalifikace Nikol růst spolupráce aktuální bankovní boty dohoda dohoda o provedení práce důchod inzerát nové plán plánování pravidla přivydělat rozvoz Rožnov směny spokojenost ukončení cestovní náhrady Eva hodiny Hrady náhrady vyšší Zlín během Brod cíle dodržování důchodce email Erna Ester fotograf náklady nový Otrokovice partner péče pečlivost podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně vhodné Vít Vizovice chování nabídky Sami Ela firma Irma Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hlavní hodina inzeráty kandidát místa pomocí postup pozice pracovní místa příplatek Elen Eleni Nick restaurace vně česká event komunikace stráž zkušenosti druh mzda podle týden Android auta flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl smlouva Lev NDA peníze kariérní růst Mark marketing prostřednictvím průzkum v týdnu administrativní CV data Dino dopady interní Lea LinkedIn management obchodní osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín pracovní pozice řízení Šenov manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme dokumentace kromě Kroměříž poradenství výkon otázky paušál security stravenkový paušál kancelář vysoké kvality Lom nadřízený Olomouc pojištění reporting služební služební auto Tea Albert angličtina kolem tarif český Hrubá kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov režim benefit benefity hrubá mzda ISO nepřetržitý ošetřování podpora zaměstnanec OZP plnění Sadská pro zaměstnance agentura kvalita odpověď online rozhovor STK průměrná poradce zdraví Frýdlant lahůdky nad Ostravicí pokladní A5 kraj kamerový systém via úvazek vod elektro výroba
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Komárně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena