Spolupráce v Inline škole

Pracovní poměr brigády
Lokalita Olomouc
Firma Denisa Vernerová
Odměna 3.000 – 6.000 Kč / měsíc
Kontakt Denisa Vernerová, zobrazit tel. číslo

Do Inline školy přijmeme parťáka/parťačku, který/á se bude podílet na organizaci školičky a výuce na Inline bruslích. Náplní práce bude v prvé řadě výuka na Inline bruslích, poté i organizace příměstských táborů a Inline hodin a to po celý rok.

Co je pro nás důležité:

Nepožadujeme žádné světoborné výkony na bruslích. Naopak oceníme osobu, která je časově flexibilní, starší 18 let a chce dlouhodobě spolupracovat, nejlépe několik let. Také potřebujeme člověka, který je nakloněný spíše podnikatelskému myšlení než hodinové sazbě a směnám.

Co my nabídneme:

Skvělou domluvu s mladým kolektivem. Možnost výběrů činností, které chcete na starost a s tím spojené finance, které si ovlivníte sami. U nás se meze nekladou.

Všechny informace nelze zde poskytnout, je jich spousta a některé složité a proto oceníme, když nepřejdete tento inzerát s domněním, že se jedná o zvláštní, tajemnou nabídku, ale raději zavoláte na přiložené tel. č. a domluvíme se na schůzce, kde vše vysvětlíme. Případně zašlete zde reakci a očekávejte hovor. Těšíme se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena