Práce v kasinu

Pracovní poměr brigády
Lokalita Prostějov
Firma Wallis Europe s.r.o.
Odměna 130 – 140 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Do mladého týmu klubu Bonver v Prostějově přijmeme nové kolegy. Nabízíme možnost práce na HPP a zajímavé finanční ohodnocení s individuálními osobními bonusy.

Co nabízíme:
praxe v oboru není podmínkou
práce v přátelském kolektivu
výhodné mzdové podmínky
Nonstop provoz
12-ti hodinové směny (denní, noční)
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:

  • zajištění bezproblémového chodu provozovny
  • obsluha herního zařízení

Naše požadavky:
příjemné vystupování při obsluze zákazníka
schopnost pracovat v týmu a učit se novým věcem
základní ovládání PC
trestní bezúhonnost

Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zákaz účasti na hazardní hře osobám mladším 18 let.

Zobrazit výpis brigád

  • Brno-město
  • McDonald's
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. července

Markéta Hrůzková, CRS food s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Cortusa gastro s.r.o.

Olomouc, Štěpánov, Jedovnice

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ bonus bonusy Bor den hodnocení IT ministerstvo možnost náplň práce nové ohodnocení podmínky požadavky práce praxe Prostějov řízení směny finanční klub kolektiv mzdové náplň obor obsluha osobní PC PR problém přátelské příjemné schopnost tým zákazník