Brigáda: Doplňování zboží a pomocné práce - až 156 Kč/hod.

lokalita: Brno zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky do oddělení restaurace, jejichž náplní práce bude doplňování zboží v kombinaci s přípravou základních potravin.

Preferujeme brigádníky na dlouhodobou spolupráci minimálně do konce prosince, kteří mohou chodit na směny od pondělí do neděle, 3× – 4× týdně. Vzhledem k manipulaci s potravinami vyžadujeme potravinářský průkaz.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • doplňování zboží a nápojového ostrůvku
  • příprava základních potravin pro kuchaře

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 106 Kč/hod (všední dny)
  • mzdové ohodnocení za práci o víkendu 156 Kč/hod
  • nadstandardní příplatky za práci v noci a za práci ve svátek
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • poskytnutí pracovního oblečení i pracovních pomůcek
  • pravidelný výplatní termín
  • vlastní volbu směn

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz
  • dlouhodobou spolupráci a docházku minimálně 3× týdně
  • spolehlivost, dochvilnost a příjemné vystupování

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

4. 10. 2017, 17:01

Lokalita

Brno

Odměna

156 Kč/hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist