V profesi "Redaktor / Redaktorka" aktuálně nabízíme 5 nabídek práce.

Hledaná profese "Redaktor / Redaktorka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Všechovice, okres Přerov", "Chroustovice", "Třebíč".

 • Holešovice, Praha
 • Bison & Rose, s.r.o.
 • Plný úvazek
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Sickdays
 • Kariérní růst
 • Firemní akce
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Vzdělávací kurzy
 • Přátelské prostředí
 • Relax zóna
 • Children-friendly office
 • ...
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Advantage Consulting, s.r.o., Bison & Rose, s.r.o., Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace, Město Nové Město nad Metují

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Brand manager, Copywriter, Kreativec, Marketingový specialista / specialistka, PR specialista / specialistka, Tiskový / tisková mluvčí, Obchodní manažer / manažerka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 7 - Holešovice, Praha, Liberec, Nové Město nad Metují

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

AJ auto automobil Bor česká ČR data den dění ekonom IT komunikace marketing místo mobil možnost náplň práce novinář Ostrava podmínky práce praxe prostředí příspěvek rozhovor sick day SOU společnost společnosti sport stravenky vedení výkon vzdělání zkušenosti změny znalost životopis cestování české databáze dohody dovolené externí finanční firemní jazyk karta korporát korporátní kov list místo výkonu práce náplň oblast oblasti PR rok zdravotnictví zkušenost Praha agentura akce činnost EU event hledám interní kurz mezinárodní Most pec reporting samostatnost seminář specialist spolupráce stabilní vedoucí vztahy agent činnosti díl dovednost komunikační kreativita kreativní národní obor odbor odborné odborný organizační schopnost organizační schopnosti osobnost projekt přátelské přátelské prostředí příprava report schopnost schopnosti stav trh tým vztah agenda dopis dotazy e-mail flexibilní GDPR HR kandidát lhůta Liberec místa motivační dopis NDA obchodní paušál penzijní připojištění plat podcast pojištění požadavky pracovní profesní životopis připojištění reference rozvoj řízení spis strategie stravenkový paušál stres uchazeč uchazeči všeobecný vyšší zaměstnání zařazení cíl daný kontakt koordinace kulturní materiál motivační myšlení obchod oddělení organizace osobní PC penzijní personální profesní program případ přístup řešení řidič strategické termín tvorba údaj uživatel výběr administrativní administrativní práce email evidence fotograf harmonogram hodnocení kultura kurzy kvalifikace Luby Luže měsíc město mimořádné odměny na dobu neurčitou nad Metují náležitosti narození nařízení vlády nové Nové Město Nové Město nad Metují obsah odměny odpovědnost ohodnocení OZP pečlivost personalistka pracovní místo pracovní poměr ředitel Skuteč služba služební STK stravování strukturovaný životopis tajemník tarif telefon úřad vydávání vzor zdravotní žádost životní pojištění dědictví dny dobro foto funkce informace jednání klub měsíční města městské mimořádné na dobu náležitost nařízení oslavy poměr právní programy prohlášení předpoklad přípravy smluvní správy střední střední vzdělání třída volna výběrové řízení zájem zkušební způsobilost životní
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Redaktor / Redaktorka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena