Nabídky práce v Němčičkách a okolí pro profesi Operátor / operátorka výroby

 • Hrušovany u Brna
 • BKE a.s.
 • 25 000 – 30 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Sickdays
 • Finanční bonusy / prémie
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Brno
 • BEGHELLI - ELPLAST,a.s.
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Sickdays
 • Závodní stravování
 • Parkoviště
Zveřejněno: 29. listopadu
 • Nová Ves, Třebíč
 • VM Partners Building s.r.o.
 • 17 300 – 25 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Heat Transfer Systems s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., BKE a.s., B E M A T E C H, s.r.o., STERIS AST CZ s.r.o., Raja - Moravia, spol. s r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., IFE-CR,a.s., DD PLAST s.r.o., NKT s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., CentralWork s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DHL Express (Czech Republic) s.r.o., VM Partners Building s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Řezbář / Řezbářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Klempíř / Klempířka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Oslavany, Náměšť nad Oslavou, Zbýšov, okres Brno-venkov, Novosedly, okres Břeclav, Třebíč, Hrušovany u Brna, Velká Bíteš, Osová Bítýška, Modřice, Březejc, Velké Meziříčí, Hustopeče, Brno, Nová Ves, okres Třebíč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

auto bonus bonusy co dělník dle do Ivo je jídlo Jihlava k ku Lom mimo místo možnost mzda na náplň práce NDA nové o ob od Oto plat po práce pro přes přesčas přesčasy příplatek příplatky příspěvek řízení s společnost stravování to Tom u ubytování v ve vhodná vo vod výkon výroba z za zaměstnanců zdarma ze AJ Brod dokumentace Havlíčkův Brod IT ke kol mzdy nad nepřetržitý operátor Ota pec pod pracovní pracovník při se technik vstříc vz vzdělání zdravotní akce Ali bez bezpečnost Bor data den druh formulář hlavní hledám HR kvalifikace měsíc nábor Nick oblečení odměny Oslavany paušál pitný režim platy pozice pracoviště pracovní poměr před Přerov režim skrz skrze směny smlouva SOU společnosti sport stabilní stravenkový paušál tarif tarify týden Týn Týna Vánoce vně voda Vodafone výplaty zaměstnanec zaměstnání získání životopis doba František ISO ode odpovědnost Oleg pracovní doba víkend znalost Dan firma Irma Ladislav Most praxe Sam stravné Vladislav automobil Ina kurz Lukáš Martin Martina měření mezi mezinárodní mobil nástroje nový plnění programátor Zbýšov pečlivost samostatnost dění expanze kandidát Lech měsíční mzda na Moravě pojištění Sedlec Vít česká činnost hodnocení kolem kvality ohodnocení penzijní připojištění pro zaměstnance připojištění Třebíč znalosti Zruč životní pojištění 3D absolvent absolventi Office prostředí spolupráce školení zdraví elektro elektromechanik EU komunikace krom Lia na dobu neurčitou Nika spokojenost stran stravenky systém u Brna uplatnění úvazek volno vyšší český Dino Ema krácení nemoc nemoci postup přede Role spoření technologie Velký zkušenosti Ben benefit benefity občerstvení růst sklad STK studium týden dovolené navíc vzdělávání zaměstnavatel Němec Německo podle via zámečník Modřice pracovní dny v týdnu dodržování důchod oděv odpověď pracovní den truhlář výhody Rajhrad BOZP Malý napříč OZP plán vedení vedoucí dík díky Ela Inka linka mobilní tarif mobilní tarify protokol specifika během Brno budoucnost náklady Tim masáže absolventy Elen energie inovace komplikace průměrná inzerát inzeráty místa nabídka Nikol pohovor pracovní místa uchazeč koníčky interní Iva nová uživatelská znalost Velké evidence elektrotechnik sick day Tábor nabídka práce otázky podpora Skuteč job jobs vhodné zdravotní stav CV klempíř Kuřim výplata analýza dovolená kariérní růst stará pomocí rozvoj hledat Lea mistr pravidla Tea třídění Hrubá hrubá mzda nabídky průměrné výdělek parkování v areálu firmy dárky kurzy zákoník prohlídka e-mail Eva telefon pracovnice dotazy Lev partner prostřednictvím přihlášení specialist specialista teambuilding zaslání důležité Erik Rut inspektor vzor Zorka Černovice odměňování Sami horní péče sledování výrobní dokumentace zkouška školka
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby v Němčičkách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena