Nabídky práce v Němčičkách a okolí pro profesi Operátor / operátorka výroby

 • Hrušovany u Brna
 • BKE a.s.
 • 25 000 – 30 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • Sickdays
 • Finanční bonusy / prémie
 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Březejc
 • DD PLAST s.r.o.
 • 24 000 – 30 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Nová Ves, Třebíč
 • VM Partners Building s.r.o.
 • 17 300 – 25 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Heat Transfer Systems s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., BKE a.s., B E M A T E C H, s.r.o., STERIS AST CZ s.r.o., Raja - Moravia, spol. s r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., IFE-CR,a.s., DD PLAST s.r.o., NKT s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., CentralWork s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DHL Express (Czech Republic) s.r.o., VM Partners Building s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Řezbář / Řezbářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Klempíř / Klempířka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Oslavany, Náměšť nad Oslavou, Zbýšov, okres Brno-venkov, Novosedly, okres Břeclav, Třebíč, Hrušovany u Brna, Velká Bíteš, Osová Bítýška, Modřice, Březejc, Velké Meziříčí, Hustopeče, Brno, Nová Ves, okres Třebíč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

auto bonus bonusy co dělník dle do Ivo je jídlo Jihlava k ku Lom mimo místo možnost mzda na náplň práce NDA nové o ob od Oto plat po práce pro přes přesčas přesčasy příplatek příplatky příspěvek řízení s společnost stravování to Tom u ubytování v ve vhodná vo vod výkon výroba z za zaměstnanců zdarma ze AJ Brod dokumentace Havlíčkův Brod IT ke kol mzdy nad nepřetržitý operátor Ota pec pod pracovní pracovník při se technik vstříc vz vzdělání zdravotní akce Ali bez bezpečnost Bor data den druh formulář hlavní hledám HR kvalifikace měsíc nábor Nick oblečení odměny Oslavany paušál pitný režim platy pozice pracoviště pracovní poměr před Přerov režim skrz skrze směny smlouva SOU společnosti sport stabilní stravenkový paušál tarif tarify týden Týn Týna Vánoce vně voda Vodafone výplaty zaměstnanec zaměstnání získání životopis doba František ISO ode odpovědnost Oleg pracovní doba víkend znalost Dan firma Irma Ladislav Most praxe Sam stravné Vladislav automobil Ina kurz Lukáš Martin Martina měření mezi mezinárodní mobil nástroje nový plnění programátor Zbýšov dění expanze kandidát Lech měsíční mzda na Moravě pečlivost pojištění samostatnost Sedlec Vít česká činnost hodnocení kolem kvality ohodnocení penzijní připojištění pro zaměstnance připojištění Třebíč znalosti Zruč životní pojištění 3D absolvent absolventi Office prostředí spolupráce školení zdraví elektro elektromechanik EU komunikace krom Lia na dobu neurčitou Nika spokojenost stran stravenky systém u Brna uplatnění úvazek volno vyšší český Dino Ema krácení nemoc nemoci postup přede Role spoření technologie Velký zkušenosti Ben benefit benefity občerstvení růst sklad STK studium týden dovolené navíc vzdělávání zaměstnavatel Němec Německo podle via zámečník Modřice pracovní dny v týdnu dodržování důchod oděv odpověď pracovní den truhlář výhody Rajhrad BOZP Malý napříč OZP plán vedení vedoucí dík díky Ela Inka linka mobilní tarif mobilní tarify protokol specifika během Brno budoucnost náklady Tim masáže absolventy Elen energie inovace komplikace průměrná inzerát inzeráty místa nabídka Nikol pohovor pracovní místa uchazeč interní Iva nová uživatelská znalost Velké evidence elektrotechnik sick day Tábor nabídka práce otázky podpora Skuteč job jobs vhodné zdravotní stav CV klempíř Kuřim výplata analýza dovolená kariérní růst stará pomocí rozvoj hledat Lea mistr pravidla Tea třídění Hrubá hrubá mzda nabídky průměrné výdělek parkování v areálu firmy dárky kurzy zákoník prohlídka e-mail Eva telefon pracovnice dotazy Lev partner prostřednictvím přihlášení specialist specialista teambuilding zaslání důležité Erik Rut inspektor vzor Zorka Černovice odměňování Sami horní péče sledování výrobní dokumentace zkouška školka koníčky
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby v Němčičkách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena