Nabídky práce v Hovoranech v oboru „Zemědělství, lesnictví a veterinární péče“ (0 inzerátů)

Hmmm,

vypadá to, že v lokalitě Hovorany pro obor Zemědělství, lesnictví a veterinární péče nikoho nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ZEMAS, a.s. | ZEMAS, a.s. | Násedlovice Násedlovice (7 km)
  • 25 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. srpna
ZEMAS, a.s. | ZEMAS, a.s. | Násedlovice Násedlovice (7 km)
  • 27 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. srpna
Dalibor Cichý | Dalibor Cichý | Strážovice Strážovice (7 km)
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
Dalibor Cichý | Dalibor Cichý | Strážovice Strážovice (7 km)
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
Rodinné vinařství Košut s.r.o. | Rodinné vinařství Košut s.r.o. | Prušánky Prušánky (14 km)
  • do 21 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 8. července
Víno VM s.r.o. | Víno VM s.r.o. | Zaječí Zaječí (19 km)
  • do 25 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 15. dubna
LESFA s.r.o. | LESFA s.r.o. | Kostice, Břeclav Kostice, Břeclav (23 km)
  • 26 000 – 26 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 27. května
Vinohradnická společnost spol.s r.o. | Vinohradnická společnost spol… | Vážany, Uherské Hradiště Vážany, Uherské Hradiště (25 km)
  • do 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. června
Leoš Novotný, a.s. | Leoš Novotný, a.s. | Radějov Radějov (28 km)
  • do 25 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. května
Stanislav Šoman | Stanislav Šoman | Dolní Dunajovice Dolní Dunajovice (31 km)
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. května
AG MAIWALD a.s. | AG MAIWALD a.s. | Pohořelice, Brno-venkov Pohořelice, Brno-venkov (34 km)
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
Agrokomplex Kunovice, a.s. | Agrokomplex Kunovice, a.s. | Kunovice, Uherské Hradiště Kunovice, Uherské Hradiště (36 km)
  • 34 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. května
AGRO - Měřín, a.s. | AGRO - Měřín, a.s. | Drnholec Drnholec (39 km)
  • do 43 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. července
AGRO - Měřín, a.s. | AGRO - Měřín, a.s. | Drnholec Drnholec (39 km)
  • do 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. dubna
Květinová 7 spol. s r.o. | Květinová 7 spol. s r.o. | Brno Brno (39 km)
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. června
Marcinčák Petr | Marcinčák Petr | Novosedly, Břeclav Novosedly, Břeclav (39 km)
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. srpna
ŠTIPČÁK, spol. s r.o. | ŠTIPČÁK, spol. s r.o. | Javorník, Hodonín Javorník, Hodonín (41 km)
  • do 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. června
STATEK LITOBRATŘICE, spol. s r.o. | STATEK LITOBRATŘICE, spol. s… | Litobratřice Litobratřice (44 km)
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. srpna
STATEK LITOBRATŘICE, spol. s r.o. | STATEK LITOBRATŘICE, spol. s… | Litobratřice Litobratřice (44 km)
  • do 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 16. srpna
Zemědělská společnost Jiřice u Miroslavi s.r.o. | Zemědělská společnost Jiřice… | Dolenice Dolenice (46 km)
  • do 25 376 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. července
Pila Tetčice, a.s. | Pila Tetčice, a.s. | Tetčice Tetčice (49 km)
  • do 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. června



Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Nové Město, Praha, Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Vršovice, Praha, Žižkov, Praha, Olomouc, Liberec, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Advantage Consulting, s.r.o., ROSTĚNICE, a.s., AGROPT spol. s r.o., ZÁLESÍ a.s., ZEMAS, a.s., Dalibor Cichý, Rodinné vinařství Košut s.r.o., Šinkvický dvůr s.r.o., Víno VM s.r.o., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., Jižní Morava, a.s., Svornost Těmice, a.s., Puchala s.r.o., LESFA s.r.o., Fosfa a.s., ZEMOS a.s., AGRO Maryša SE, Žerotín, a.s., Vinohradnická společnost spol.s r.o., AGRO Vnorovy, a.s., Leoš Novotný, a.s., BONAGRO, a.s., MIKROS BIO s.r.o., AGRO Zlechov, a.s., Stanislav Šoman, AG MAIWALD a.s., Agrokomplex Kunovice, a.s., AGRO - Měřín, a.s., Mgr. Robert Juhász, FALKY, spol. s r.o., Květinová 7 spol. s r.o., Lesu/stromky s.r.o., Marcinčák Petr, ŠTIPČÁK, spol. s r.o., Agrodružstvo Tištín, ZOŠI AGRO, s.r.o., STATEK LITOBRATŘICE, spol. s r.o., TOPAGRA, spol. s r.o., Zemědělská společnost Jiřice u Miroslavi s.r.o., Pila Tetčice, a.s., ZD Myslejovice, družstvo

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Zahradník / Zahradnice, Agronom / Agronomka, Dělník / Dělnice, Chovatel / Chovatelka, Lesní inženýr / inženýrka, Opravář / Opravářka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Technik / technička v zemědělství, Vinohradník a vinař / Vinohradnice a vinařka, Obsluha strojů, Potravinářský technolog / technoložka, Potravinářský technik / technička, Technolog / technoložka v zemědělství, Traktorista / Traktoristka, Zootechnik / Zootechnička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Břeclav, Kučerov, Rostěnice-Zvonovice, Pačlavice, Uherský Brod, Násedlovice, Strážovice, Prušánky, Těšany, Zaječí, Koryčany, Tvrdonice, Domanín, okres Hodonín, Lednice, Kostice, okres Břeclav, Velké Němčice, Strážnice, Vážany, okres Uherské Hradiště, Vnorovy, Radějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Mikulov, okres Břeclav, Zlechov, Dolní Dunajovice, Pohořelice, okres Brno-venkov, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Drnholec, Brno, Novosedly, okres Břeclav, Javorník, okres Hodonín, Tištín, Nové Bránice, Litobratřice, Topolná, Dolenice, Tetčice, Myslejovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC