Nabídky práce v Dambořicích a okolí v oboru „Průmyslová a chemická výroba“ (901 inzerátů)

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. srpna
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. | Frauenthal Airtank Hustopeče… | Hustopeče Hustopeče (17 km)
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. | Frauenthal Airtank Hustopeče… | Hustopeče Hustopeče (17 km)
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Mouchnice Mouchnice (18 km)
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. srpna
RAVEN CZ a.s. | RAVEN CZ a.s. | Chrlice, Brno Chrlice, Brno (22 km)
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
FERMAT CZ s.r.o. | FERMAT CZ s.r.o. | Slatina, Brno Slatina, Brno (23 km)
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
VAG s.r.o. | VAG s.r.o. | Hodonín Hodonín (26 km)
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
UNIKOV Steel spol. s r.o. | UNIKOV Steel spol. s r.o. | Hodonín Hodonín (26 km)
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 18. srpna
Stannah Stairlifts Limited, organizační složka | Stannah Stairlifts Limited,… | Brno Brno (28 km)
  • 39 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Brno Brno (28 km)
  • 44 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší



Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Nové Město, Praha, Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Žižkov, Praha, Vršovice, Praha, Olomouc, Liberec, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ESB Rozvaděče, a.s., SHS Transmissions s.r.o., PROKOP MOSTY s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., TROX Tech-Trade, s.r.o., Diallogue Česká republika a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., PRAMOS, a.s., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Project Controls, s.r.o., Westfalia Metal s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., KovoSmetana s.r.o., RAVEN CZ a.s., FERMAT CZ s.r.o., IFE-CR,a.s., Karel Kaňák, s.r.o., VAG s.r.o., UNIKOV Steel spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., VERTI s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., BRATEX, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Montážník / montážnice, Izolatér / Izolatérka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Horní Heršpice, Brno, Brno, Otrokovice, Hodonín, Černovice, Brno, Celá ČR, Nížkovice, Šitbořice, Čejč, Boršov, Kyjov, okres Hodonín, Hustopeče, Mouchnice, Starovice, Rousínov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Uherčice, okres Břeclav, Chrlice, Brno, Slatina, Brno, Modřice, Rohatec, Bzenec, Vyškov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT