Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Správce sítě - 45tisíc/měsíc - NETWORK ENGINEER

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Do velmi příjemného a přátelského prostředí hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici Správce sítě (NETWORK ENGINEER). Náplň práce: - plánování, rozvoj, monitoring a standardizace vnitrofiremních sítí - práce s moderními a zajímavými technologiemi - navrhování nových, inovativních postupů a metod pro lepší fungování ICT - monitoring trendů v síťových technologiích a telefonii - podílení se na výběru a nákupu LAN/WAN řešení - dohled nad hladkým fungováním vnitrofiremní síťové infrastruktury Nabízíme: - zajímavou práci ve stabilní, nadnárodní společnosti - nástupní plat: 42.000-Kč - 13. a 14. plat - nárok na finanční bonus na základě ročního hodnocení (cca 1měsíční plat, ale i výše) - 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“ - příspěvek na závodní stravování - příspěvek na penzijní pojištění - příspěvek na kapitálové pojištění - příspěvek na dětskou rekreaci - propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů - firemní vzdělávání s oblasti ICT - jazykové kurzy - možnost profesního růstu Požadovaný nástup: červen 2018, případně dle domluvy Místo výkonu práce: TEPLICE Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické nebo se zaměřením na IT - znalost AJ na mírně pokročilé úrovni výhodou - znalost CISCO - orientace v problematice síťové a internetové bezpečnosti - zkušenosti na podobné pozici - LAN/WAN, TCP/IP a dobrou znalost ICT jako celku - znalost: routing, QoS, traffic engeneering, síťová infrastruktura - samostatnost, schopnost plánování, inovativní mysl - dobrou zkušenost se síťovým HW - přehled v telekomunikačních a informačních systémech - zájem o další vzdělávání

  • Teplice
  • Compute s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. dubna
  • Teplice
  • IPOS - SOFT spol. s r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Teplice
  • CC INTERNET s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Dubí
  • STEBAL Spedition, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Ústí nad Labem
  • zebrahouse s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Most
  • AIRS, s.r.o.
  • od 60 530 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Velké Losiny
  • KUBÍČEK VHS, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Nový Bydžov
  • LAMARK s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Miroslav Pošík
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • MP Krásno, a.s.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
  • Jeseník
  • Optik House, s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Cheb
  • Domov pro seniory "SKALKA" v Chebu,…
  • od 20 000 Kč
  • Jeseník
  • Vojenská lázeňská a rekreační zařízení,…
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Třinec
  • TSC Hospital, s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Zkrácený úvazek

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ benefit bezpečnost bonus den elektro hledám hodnocení HW IT kandidát kurz kurzy měření měsíc místo Most možnost náplň práce nárok NDA nová plán plánování plat pojištění postup práce prostředí příspěvek rozvoj růst samostatnost sick day společnost společnosti stabilní stravování technologie telefon Teplice týden týden dovolené navíc vhodné výkon vzdělání vzdělávání zákoník zaměstnanec zkušenosti znalost dar díl dobro dovolené finanční firemní informační inovativní jazyk komunikační kov měsíční místo výkonu práce náplň národní navíc oblast oblasti penzijní penzijní pojištění PR profesní přátelské příjemné případ rámec roční rok řešení schopnost standard systém technické technolog trend výběr výše zájem zaměstnanecký závod zkušenost